Worldwide flag

🕓

#PDRyeÇağdaşYönetmelik In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

İşi; Ehline Ehil olduğu şekilde, Almış olduğu eğitime göre, Eğitim alanların niteliğine göre, Sosyal devlet şuuruna göre, Toplumun ihtiyacına göre, Hakkaniyet ölçüysüyle, Liyakat şuuruyla, Adalet ile, Veriniz. Fazlasında kimsenin gözü yok. #PDRyeÇağdaşYönetmelik.

#PDRyeÇağdaşYönetmelik Twitter

#PDRyeÇağdaşYönetmelik Photo

#PDRyeÇağdaşYönetmelik Top Tweets On Twitter

Ben dünyada bilimle, teknolojiyle anılan bir ülkenin vatandaşı olmak istiyorsam bu sadece çağdaş eğitimle mümkündür ve bu da çağdaş eğitimin gerek etik gerek liyakata dayanan adımları ile mümkündür @ziyaselcuk @aebilgili #PDRyeÇağdaşYönetmelik.

Çok merak editorum PDR Derneği ne işe yarıyo? Yıllardır bu mesleği gram anlamayanların dahi yapmadığını bir “psikolojik danışmanlık” eğitimi almış ama o kafadan belliki tamamen uzak birisi yapıyo #PDRyeÇağdaşYönetmelik.

ne zaman ki seçim sandıklarında sistemi seçmek imkanı olur ancak o zaman gerçek özgürlükten bahsedebilirsiniz. #PDRyeÇağdaşYönetmelik.

Bir bölüm düşünün Üstünde türlü türlü oyunlar dönüyor Ya da çok düşünmeyin o bölüm PDR biz size söyleyelim. #PDRyeÇağdaşYönetmelik.

#PDRyeÇağdaşYönetmelik Bölümümüzü ne zaman ciddiye alacaksınız hani o kadar puanla üniversitelere girdik okuduk sonuç?.

Şu bölümle uğraşa uğraşa bitirdiniz. Felsefe okusak bu kadar üstümüze gelmezdiniz. #PDRyeÇağdaşYönetmelik.

#PDRyeÇağdaşYönetmelik gelmedikçe, Psikolojik Danışmanların moral ve motivasyon problemi oluşacak, artacak. Bu da vereceğimiz hizmeti olumsuz etkileyecektir. Okuldaki yadsınmaz varlığımız,hizmetimiz göz ardı edilemez! @ziyaselcuk @tcmeb.

Çocuklarımıza bundan daha büyük bir kötülük yaptınız. İnanamıyorum gerçekten inanamıyorum. Neden? #PDRyeÇağdaşYönetmelik.

#PDRyeÇağdaşYönetmelik Photo

Öğrenci kişilik hizmetlerinin olmazsa olmazı psikolojik danışmayı çöpe atıyorsunuz. Temelde oluşan sorunu biz görmedikçe ortaokulda, ortaöğretimde nasıl çözebiliriz? Geçmiş çalışmalara bakacağız ki yolumuzda ilerleyebilelim. #PDRyeÇağdaşYönetmelik @ziyaselcuk @tcmeb.

Psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri tüm bireylere yöneliktir ! Okul öncesinden başlayıp yükseköğrenim kademelerine kadar!#PDRyeÇağdaşYönetmelik.

#PDRyeÇağdaşYönetmelik psikolojik danışmanlar için ne kadar önemliyse; öğrenciler, veliler ve toplum içinde o kadar önemlidir.

Farkındalıkları giderek artan, kendini geliştiren, bilişsel düzeyi yüksek, çözüm üreten, başarılı bu fedakar meslek neden bu kadar düşürülüyor. Sadece Türkiye için değil daha huzurlu ve problem odaklı değil de çözüm odakli bir dünya için #PDRyeCağdasYoenetmelik @ziyaselcuk.

Neredeyse 5 saattir yazıyorum ama kime yazıyorum ne yazıyorum!En önemlisi anlıyorlar mı ve ne anlıyorlar! Ne kadar bilirsen bil anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır, demiş Mevlana. Ne de güzel söylemiş! Umarım #PDRyeÇağdaşYönetmelik.

@tahsin771 @ziyaselcuk Nöbet tutmuyorum,bu mesleğime duyduğum saygidandir. Artı milyonlarca öğretmen bir araya gelip,mebe isteklerini anlatamiyor, kendisine verilenle yetiniyorsa; mücadele edenlere laf etme hakkı yoktur.İşinize saygı duyuyorum,sizden de aynı saygıyı bekliyorum #PDRyeCağdasYoenetmelik.

İşi; Ehline Ehil olduğu şekilde, Almış olduğu eğitime göre, Eğitim alanların niteliğine göre, Sosyal devlet şuuruna göre, Toplumun ihtiyacına göre, Hakkaniyet ölçüysüyle, Liyakat şuuruyla, Adalet ile, Veriniz. Fazlasında kimsenin gözü yok. #PDRyeÇağdaşYönetmelik.

Böyle böyle atanmaya çalışıyoruz 😀 #PDRyeÇağdaşYönetmelik.

#PDRyeÇağdaşYönetmelik Photo

20 yıldır yaptığım işi yapmaya devam edeceğim. Onca eğitimi boşuna almadım! #PDRyeÇağdaşYönetmelik.

Ayrımcılık değil hakkımız olanı istiyoruz. Artık lütfen #PDRyeÇağdaşYönetmelik.

#PDRyeÇağdaşYönetmelik beklerken 1800 lü yıllara dönmek de nereden çıktı diye düşünmeden edemiyor insan..

Bu kadar zor olmamalı. Adım attıkça ileri gitmeliyiz geri değil. #PDRyeÇağdaşYönetmelik.

Cem Bey açık konuşuyorum; siz bugün ne yaparsanız yapın, biz yarın o yönetmeliği de diğerini de ust uste koyup çöpe atacağız! #PDRyeÇağdaşYönetmelik @cemgencoglu.

7 yıldır Twitter kullanıyorum bunun 6 yılı alanımı savunmak ile geçti. Mucize beklemiyoruz, olması gerekenin olmasını bekliyoruz. #PDRyeÇağdaşYönetmelik.

#PDRyeCağdasYoenetmelik Bu işi severek yapmadığınız zaman işler bu noktaya @cemgencoglu.

Psikolojik Danışmanlık öğrenci gelişimi için okul gelişimi için ve sistemin gelişimi için önemlidir. Bu önem usullerine uygun bir şekilde yönetmelikte de yerini almalıdır #PDRyeCagdaşYönetmelik.

Yumurta mı tavuktan tavuk mu yumurtadan karmaşasına döndü bizim iş; rehberlik mi psikolojik danışmanlıktır, psikolojik danışmanlık mı rehberliktir. Düşünmeyin ikisi de iç içedir ayrılmaz. Netttt!!!!#PDRyeÇağdaşYönetmelik.

Worldwide Twitter Trends Now