Worldwide flag

🕓

#perşembe In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Şanlıurfa 20. Tugay komutanlığında nedeni belli olmayan patlamalar gerçekleşmiş ! Şehit yada yaralı olmamasını temenni Tüm Ülkeme geçmiş #perşembe.

#perşembe Twitter

#perşembe Photo

#perşembe Top Tweets On Twitter

Günaydın eyy ahaliiii Gününüz güzel geçsin 😎 #Persembe.

#perşembe Photo

Günaydın Perşembe Sabah güneşinin güzelliği içinizi ısıtsın. Bol kahkahalı ve eğlenceli bir gün sizlerle olsun. ;#günaydınperşembe #günaydın💛💛☀️🌼.

#perşembe Photo

Bismillâhirrahmânirrâhîm “Muhakkak ki âhiret senin için dünyadan daha hayırlıdır.” |Duha Suresi✓ 4. Âyet Meâli #SabahulHayr #Persembe.

Bir kadini; anne yapan şey çocukla çocuk olma duygusunu asla kaybetmemesi ve merhametidir! İşte bu yüzden o çocuk yüreklere, Rabbim cenneti ayağının altına seriyor ne mutlu🤗🤲 #Persembe #hayırlısabahlar.

“Aslında insanı en çok acıtan şey, hayal kırıklıkları değil. Yaşanması mümkünken, yaşayamadığı mutluluklardır.” ~Dostoyevski~ Günaydın 🙋‍♂️ ☕ #Persembe.

#perşembe Photo

Perşembenin nasipleri Yere dağıtılan kısmenleri Mucize ve süprizleri Amin diyenin olsun (Günaydın) #Persembe.

#perşembe Photo

Bismillahirrahmanirrahim🥀Kötü kadınlar, kötü erkeklere; kötü erkekler de kötü kadınlara; temiz kadınlar temiz erkeklere, temiz erkekler de temiz kadınlara layıktır.(Nur 26) #Perşembe.

#perşembe Photo

Selamun aleyküm ...hayırlı sabahlar olsun arkadaşlar ...herkese günaydın ...sevgiler selamlar ...rabbim sen affedicisin affı seversin bizleri de affeyle ...rabbim sevdiklerimizi korusun ...güzellikler nasip etsin ...kötüler bizden uzak olsun ...#gunaydin ...#Persembe.

Hayâ imandandır, imanın yeri ise cennettir. Kötü konuşmak kabalıktandır. Kabalık (insanları incitmek) ise cehennemdedir. (Tirmizî) #Perşembe.

#perşembe Photo

Gülümse.! Çünkü; etrafın gülüşünden nefret edenlerle ☺️✋🏻 #Perşembe.

Devletimizin 2200 yılı aşan şanlı @RTErdogan @tcbestepe 14 Kasım Perşembe (Washington) Türk Siyasî Tarihinin Sürekliliği tezi, Bkz. Hüseyin Nihal Atsız Türk Tarihinde Meseleler Tartışma bitmiştir. Dağılalım!...

Abim günlerdir perşembe günü bi maç var diyip hayıflanıyo, ödüm kopuyo yenilicez diye.

İYİ GECELER TİBITIR ALEMİ SONUÇ HAYAT KISA KUŞLAR UÇUYOR #Persembe.

#perşembe Photo

İnsanlarla münasebetin ateşle münasebetin gibi olsun. Çok uzaklaşma donarsın çok yaklaşma yanarsın. #Perşembe.

Pazartesi dururken perşembe stajına gitmek beni üzüyo. Ne güzel 4 gün boş olcaktı :(.

Ne olursa olsun en çok ben kendimi yıpratma fırsatı sundum size 😤 #perşembe.

Trump kadar boş konuşan başka bir siyasetçi görmedim. Aslında hiç bir şeyi mikine takmıyor. 5 kelime ile işi görüyor. Very good. Great . Huge. I love it. Tam bir boş teneke. Ama herif o koltukta. #trump #perşembe.

Perşembe ve cuma ikişer tane vizemiz var ama biz ne yapıyoruz? Arkadaşlarla, film için sözleşiyoruz. Perşembe gününe. Yok biz iflah olmayız!.

Aynen goruşmenin Persembe gunu olmasindan endişeliydim zaten..

arkadaşlar ben çok sinirliyim perşembe ve cuma günleri geriliyorum ve sanki sürekli perşembe ve cuma günlerini yaşıyoruz diğer beş gün yok sinirlerim bozuluyor.

Perşembe günleride reyting alabilmek için Alican ve Ekin’i her hafta haksız yere potaya sokuyorlar. Ee tabi MasterChef de onlar kadar popüler olan kimse olmadığı için normal Acun’un oyunları. #MasterChefTürkiye #MasterChefTurkiye.

14 Kasım 2019 Perşembe - Ayın İkizler burcunda ilerlediği bugün iletişim, eğitim, merak uyandıracak her türlü konu ve aktivite gündemimizde olacaktır. Çok konuşup az dinleyebilir ya da farklı farklı konulara yönelebilir, merakımızı....

📢ANKARA ⏰14 Kasım Perş 🚩(5) Aybüke 🚩(2) İremsu 🧿(1) Oktayınoğlu 🚩(1) Blaze Away,(2) Coach İYİLİĞİN KARŞILIĞI SADECE İYİLİK DEĞİL MİDİR? istatistikler her gün emrinizde  ücretsiz hem de sadece sizlerden gelecek 📲 KATKI ile yola devam ediyoruz.

#perşembe Photo

📍 26. Dönem Eskişehir Milletvekilimiz ve PM Üyemiz Prof. Dr. Gaye Usluer için 14 Kasım 2019 Perşembe sabahı Ankara 39. Asliye Ceza Mahkemesi’nde olacağız. #GayeUsluerYalnızDeğildir @GayeUsluer.

Şanlıurfa 20. Tugay komutanlığında nedeni belli olmayan patlamalar gerçekleşmiş ! Şehit yada yaralı olmamasını temenni Tüm Ülkeme geçmiş #perşembe.

Worldwide Twitter Trends Now