Worldwide flag

🕓

#Perşembe In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

“Moderatörün bize adaylarla görüşmeyeceğini söylediği halde Perşembe günü gidip Ekrem İmamoğlu ile görüşmesi ahlaki bir sorundur.” #BinaliYıldırımaKumpas.

#Perşembe Twitter

#Perşembe Photo

#Perşembe Top Tweets On Twitter

Görüsüz cemiyet perşembe 23/59 da yine buradayiz canim abim kendine cok iyi bak @benreha #picemiyeti.

Perşembe’leri görüşmek üzere cemiyet 🌹 iyi sabahlarınız olsun #picemiyeti.

Sonuca varmayı değil yolda olmayı seviyorum 🎈 #Persembe.

#Perşembe Photo

Ünlü Şarkıcının Konser Esnasında Elbisesi Patladı! #perşembe #korkuyorum.

#Perşembe Photo

Allah bizi günah işlemek için yarattı demektense, Allah bizi affedilmek için yarattı demek ilâhi niyyet ve iradeyi daha doğru anlatmak olacaktır. Var Olmak, Nurettin Topçu #perşembe.

#Perşembe Photo

Bir çocuk gibi küçük bir şekerle her şeyi unutup affetmek. Evet çocuklardan öğrenilecek çok şeyler var. /Onur Gör Günaydın yeni güne Ve tüm sevdiklerime. . Günaydın 🕊️..💖 Mutlu sabahlar #perşembe.

#Perşembe Photo

Kimseyle susmak istemiyorum Kendimle konuşsam #GüzelŞeylerYazzz #perşembe.

#Perşembe Photo

Günaydın tibitcanlar #Persembe perisan olmasın. Hava yine harika. Güneş sicacik yüzünü gösteriyor. Yine cok enerjigim bu sabah. Uyanin miskinler bakim #ErkenciTayfa uyanmis mi? Uyandiniz mi? Aloooo kime diyorum ben😒🤔 sayım var.

20 Haziran 2019 günlerden Perşembe; günaydın Türkiyem. #HalkımızGörüyor Halkımız her şeyi çok açık ve net görüyor. Halkın ferasetini küçümsemeyin..

#Perşembe Photo

Kara bulutlar olsa da gökyüzünde, onun Maviliğinden asla kuşku 🐞🌹GÜNAYDIN🌹🐞 #Perşembe mutlu, huzurlu, bol kazançlı geçsin gününüz 🤗🙋‍♀️.

#Perşembe Photo

Yeni gün nöbetini size devrettiysem ben artık uyuyorum Saka saka, sonunda uyudu benim poncik bebegim, baban kadar uykuyu sevsen yeterdi #perşembe.

Biraz daha güzel olmayı Denemeli insan. Biraz daha nazik olmayı Kırılmamayı değil de Kırmamayı öğrenmeli Sevilmekten öte Güzel sevmeyi bilmeli. ... Güzel olduğuna inandığında O vakit güzellikler Gelecektir. Turgut Uyar Keyifli bir gün dilerim.💫 Günaydın💫 #Günaydın #Perşembe.

#Perşembe Photo

GÜNAYDIN. MERHABA PERŞEMBE. MERHABA HUZUR. SEVGİ VE SAĞLIK DOLU BİR GÜN DİLERİM..

#Perşembe Photo

Hayırlı sabahlar. “O, kullarının tevbesini kabul eden, kötülükleri bağışlayan ve yaptıklarınızı bilendir.” (Şûra Sûresi /25.) #HayırlıSabahlar #Persembe.

#Perşembe Photo

Sabah oluyor kalktın mı? Hoca efendiyi duydun mu? Boş ver deyip yattın mı? Abdest alıp,kıldın mı? Var mısın,yok musun? Yaşadın mı,öldün mü? Ayağını uzatıp, Daldın gittin,sızdın mı? Akıbet geliyor, Hesabını yaptın mı? #Perşembe.

Günaydın değil Arkadaşlar Hayırlı sabahlar hayırlı günler olur Günaydın Nasreddin Hocanın da dediği gibi hava raporudur Lütfennnn!!! 🌺🌸🍒 #Perşembe.

Her seyi asiri kafaya takmak ve her seyi asiri boslamak arasinda gidip geliyorum ortasini asla bulamiyorum.👀 #Persembe.

ÖIü bir asIan oImaktansa, canIı bir köpek oImayı ‼️🐶 #GününÖzeti #Persembe.

#Perşembe Photo

Bu Ülkeye Akp Kadar Kimse Zarar Vermedi Bu Ülkede Dini Akp Kadar Kimse İstismar Etmedi Bu Ülkeyi Kimse Akp Kadar Ayrıştırmadı Bu Ülkeyi Kimse Akp Kadar Kutuplaştırmadı O Yüzden @ekrem_imamoglu @profesorfacia #İmamoğluÇünkü #Perşembe.

Bazen bilemez insan,,, Çiçek açmak için beklediği mevsimin gelmeyecek olduğ Ama yine de ... Dedik ya; en çok inandığımız Her şeyin gerçekleşir olabileceğ🌹 #Perşembe.

Efendimiz Aleyhisselâtü Vesselam sevinince toprağa,üzülünce göğe bakarmış.Yerde tevâzu,gökte ferahlık vardı çünkü🌸 #Perşembe.

#Perşembe Photo

Seni Sevmek İbadet Etmekle Eş Değer✌⚘✌⚘ #GeceyeNotum #Perşembe.

#Perşembe Photo

Sonradan bilinen kıymetin, kaybettikten sonra farkına varılan değerin bir de kaçırılan heveslerin telafisi olmaz. #iyigeceler #perşembe.

“Moderatörün bize adaylarla görüşmeyeceğini söylediği halde Perşembe günü gidip Ekrem İmamoğlu ile görüşmesi ahlaki bir sorundur.” #BinaliYıldırımaKumpas.

Selamun aleyküm Muhterem kardeşlerim yarın 20 haziran Perşembe ikindi namazında saat 17:00 de Merkezefendi camiinde @dalierzincanli kardesimle merhum Abdulmetin Balkanlıoğlu hocamızı Şahidler buluşmasında Kuran’la, sohbetle, dualarla yâdediyoruz sizleri de bekliyoruz inşaAllah.

Worldwide Twitter Trends Now