#POLNED Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

#POLNED Twitter

SKŁAD Tak zaczniemy dzisiejszy mecz z Holandią w Lidze Narodów! 😍 _________ 75 minut do #POLNED 🇵🇱🇳🇱 #NationsLeague.

#POLNED Photo,#POLNED Photo by Łączy nas piłka,Łączy nas piłka on twitter tweets #POLNED Photo
OnsOranje
OnsOranje

𝐎𝐮𝐫 𝐗𝐈 for #POLNED! 💥 Enjoy your debut, Remko! 👊 #NationsLeague.

#POLNED Photo,#POLNED Photo by OnsOranje,OnsOranje on twitter tweets #POLNED Photo

Za kilka minut rozpoczniemy pomeczową konferencję prasową. _________ #POLNED 🇵🇱🇳🇱 0:2 #NationsLeague.

TVP SPORT
TVP SPORT

Jan Bednarek w #tvpsport: kluczowe były momenty, w których traciliśmy piłkę. Byliśmy otwarci, było widać, że mieli dużo jakości, żeby szybko rozegrać i wykorzystać otwarte przestrzenie. Te bramki pokazały, że nie możemy tak tracić piłek. Musimy być bardziej skoncentrowani #POLNED.

Holandia mocna ławka,Louis van Gaal,Danny Blind,Edgar Davids dobrze to wygląda tak fachowo👌 #POLNED.

OnsOranje
OnsOranje

60. Bergwijn stoomt op via de linkerkant, en schiet de 0-2 binnen na een één-tweetje met Vincent Janssen! 🤩🔸 #NationsLeague #POLNED.

2 miechy do Mundialu, a my gramy ustawieniem które nam nie leży. Mamy zawodników w formie na ławie, i nabijamy statsy z młodymi debiutantami. Chyba czas się obudzić. Holandia, wyższa liga? Tak, bo my bez pomysłu i za nerwowo dla mnie. #POLNED.

TVP SPORT
TVP SPORT

Takie akcje chcielibyśmy oglądać w wykonaniu Polaków 🥹 Po 20 minutach jesteśmy niestety dosyć biernym obserwatorem poczynań Holendró #POLNED #Kadra2022.

#POLNED Photo,#POLNED Photo by TVP SPORT,TVP SPORT on twitter tweets #POLNED Photo

Toch prettig als Jeroen Grueter even 30 seconden stil is, scheelt veel ellende. Hup szymanski trouwens. #POLNED.

moze jednak dobrze ze nie ma mnie na tym meczu bo bym sie rzucila z tych trybun #POLNED.

Polacy biegają bez sensu i składu. Holendrzy strzelają bramki. 61 minuta #POLNED 0:2.

Een andere voorbereiding dan normaal = een wedstrijd spelen waar niks mis mee is. #POLNED.

Jak rozklepać naszą defensywę... podanie na wychodzącego napastnika klepka do tyłu i piłka do skrzydłowego na dośrodkowanie. Przy takich przestrzeniach będą to grali do #POLNED #UEFANationsLeague.

Wystarczy że Holendrzy nieco przyspieszą i nasza defensywa w gruzach Jak Bednarek nie będzie grać w AVL, nie ma prawa grać w 11 reprezentacji #POLNED.

Jak mamy cokolwiek wygrywać skoro nie potrafimy się utrzymać przy piłce dłużej niż minutę #POLNED.

Oglądając tą grę Polaków mam wrażenie że my to będziemy mieli problem z Arabia Saudyjską #POLNED.

Die goals die #Oranje maakt scoor ik ook wel eens. Op de bank met een controller. Genieten is het! #POLNED.

#POLNED #POLHOL Nasi do Kataru to chyba jako jedyni w celach turystycznych polecą..

Hahahahaha o jakich sytuacjach mówią nasi zawodnicy w wywiadach pomeczowych? Jedną miał Milik, gdzie jest reszta? #POLNED.

@Michal_Kolo #POLNED Po tym co pokazali to w Katarze będzie mecz otwarcia, o wszystko i honor. Czesław spełnił swoje marzenie i dostał kadrę wizją meczu z Rosją. To jest kiepski trener, który czasami ma szczęście. Tak było w Legii. Zostały mu z kadrą 4 mecze i długie wakacje..

Przeciwnik miał dużo jakoś jest piłka na najwyższym ąc przeciwnika takiej jakoś🤕#POLNED.

#POLNED Photo,#POLNED Photo by Violetta Grabowska,Violetta Grabowska on twitter tweets #POLNED Photo

Hej @czesmich wpadnij teraz z cygarkiem do kanału sportowego na hejtpark #POLNED #polska.

Chcialabym zobaczyć mecz z jakimś słabszym przeciwnikiem. Ciekawa jestem jaki jest nasz poziom 😂#POLNED.

Współczuje tego hejtu krychowiakowi ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, jest tragedia. Ten zawodnik niezasługuje na grę w reprezantacji i w każdym meczu to udowadnia. Nie można jechać na nazwisku tyle czasu, ta miarka kiedyś musi się przebrać #Reprezentacja #POLNED.

Dajcie jeszcze Pazdana do duetu z Glikiem to sobie we dwóch powyzywają rywali jak ci będą ich gwałcić :/ #POLNED.

Krychowiak nie jest nawet połową tego piłkarza co był pół roku temu. Zjaaaazd niesamowity! #POLNED.

#POLNED ile jeszcze kolejni selekcjonerzy będą nas męczyć krychowiakiem w kadrze?.

Je kan zien dat die gozer in Saudi Arabië voetbalt!! Daar onthoofden ze nog!! 😂 😂 😂 #POLNED.

Z samym Lewandowskim z przodu, to my nawet nie mamy czego tutaj szukać... #NationsLeague #POLNED.

Oglądam pierwsze 20 minut meczu i muszę stwierdzić, że my z taką grą to nie mamy czego szukać na mundialu. Oddajmy jednak to miejsce Ukrainie, mniejszy wstyd będzie #POLNED.