Worldwide flag

🕓

SağlığaAtama YereldeOy In News: The Most Popular Tweets

Sen çalış didin oku kpss de 87 puan al sonra evde pubg oyna twet at. SağlığaAtama YereldeOy #AcilenAtamaYapOğuzhanUğur

SağlığaAtama YereldeOy Twitter

SağlığaAtama YereldeOy Photo

SağlığaAtama YereldeOy Top Tweets On Twitter

SağlığaAtama YereldeOy etiketi bile 550 bin atama bekleyen sağlıkçının çaresizliğinin simgesi. Artık bir ses verilmeli @drfahrettinkoca.

SağlığaAtama YereldeOy atanmak için yeterince bekletildik daha da beklemek istemiyoruz..

SağlığaAtama YereldeOy Genç nesile ihtiyacıniz evde oturtmak için mi o diplomalar saklanmak icin mi alındı @saglikbakanligi @drfahrettinkoca.

Yüksek puanlarımızla evlerimizde oturup sizlerden bir açıklama bekliyoruz. 2 yıl geçerli olacak puanlarımızın neredeyse 1 yılı beklemekle geçiyor 😒 @drfahrettinkoca @saglikbakanligi SağlıgaAtama YereldeOy.

SağlığaAtama YereldeOy Haziran ayından beri sağlık bakanlığı alıma çıkmadı seçim öncesi hakkımız olan adil atamayı istiyoruz @drfahrettinkoca @saglikbakanligi.

SağlığaAtama YereldeOy @drfahrettinkoca @saglikbakanligi atamasını bekleyen binlerce sağlıkçı var,atama bekleyen fazladan çalıştırılan binlerce sağlık çalışanı var, denilen ve uzun süredir beklenilen şu alımlar açıklansın artık,zaten soruşturma süreci uzun sürüyor,bekletilmeyelim.

Sağlıkçı arkadaşlarım takipleşelim birbirimize destek olalım. #takibetakip SağlığaAtama YereldeOy.

Sen çalış didin oku kpss de 87 puan al sonra evde pubg oyna twet at. SağlığaAtama YereldeOy #AcilenAtamaYapOğuzhanUğur.

SağlığaAtama YereldeOy Aldığımız puanlar çöp olmasın emeklerimizin karşılığını verin adaletli alım yapin herkes kendi bolumunde calistirilsin siz istermisiniz yakınlarıniza tecrübesiz insanların bakmasini @drfahrettinkoca @RT_Erdogan #ortopedikprotezveortezatamabekliyor.

Beni cumhurbaşkanı danışmanı olarak atasanız bile oy yok size. SağlığaAtama YereldeOy.

Sağlıkçılar olarak seçimden önce atama bekliyoruz. SağlığaAtama YereldeOy @drfahrettinkoca.

Sesimiz olanın sesi olacağız dedik. Tüm muhalefetler adımızı andı. Bi siz sesimiz olmadınız artık atama sayımızla bizi anmanızı bekliyoruz @drfahrettinkoca @RT_Erdogan SağlığaAtama YereldeOy 🤸‍♀️ biz burdayız #fizyoterapistatasnkoca #diyetisyenatamabekliyor bizi duyun.

7 ay oldu atama yapılmadı daha ne kadar böyle sürecek ? @drfahrettinkoca @RT_Erdogan SağlığaAtama YereldeOy.

SağlığaAtama YereldeOy etiketi bile 550 bin atama bekleyen sağlıkçının çaresizliğinin simgesi. Artık bir ses verilmeli @drfahrettinkoca.

SağlığaAtama YereldeOy etiketi bile 550 bin atama bekleyen sağlıkçının çaresizliğinin simgesi. Artık bir ses verilmeli @drfahrettinkoca Photo

SağlığaAtama Yereldeoy #SağlıkYönetimineKadro #saglikyonetimikadroistiyor @drfahrettinkoca.

SağlığaAtama YereldeOy Duyun sesimizi artık mağduruz.

SağlığaAtama YereldeOy Duyun sesimizi artık mağduruz Photo

SağlığaAtama YereldeOy 2018/5 atamasından beri yaklaşık 8 aydır sağlıkçılar bekliyor. Atama olsa bile adil dağılım olacak mı şüpheli bu kadar bilinmeyen bizler için fazla @drfahrettinkoca @RT_Erdogan.

Çevre Sağlıkçılar olarak seçimden önce atama bekliyoruz. SağlığaAtama YereldeOy @drfahrettinkoca.

SağlığaAtama YereldeOySağlığaAtama YereldeOy Geçen sene mayıstan beri magduruz . Artık bir atama bekliyoruz puanlarımızı evde oturmak için almadık. Bunca sağlıkçı bir ses,bir haber bekliyor. Seçim öncesi atama istiyoruz 500 bin sağlıkçı artık beklemesin..

Worldwide Twitter Trends Now