Worldwide flag

🕓

#salı In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

À aucun moment, Checknews ne relève que M. Muhammad accuse les médias de salir ce cri. Naïvement, nous pensions que c’étaient les frères Kouachi qui l’avaient sali. Le fact checking dans toute son objectivité..

#salı Twitter

#salı Photo

#salı Top Tweets On Twitter

No me gusta el maquillaje, en mi vida me maquillé y aún así salí maricón , ahora tómate un traguito de lefa para que puedas digerir que el maquillaje no es de tías.

Hakettiği sonuçları almaya başladı ama daha iyisini net hakediyor! yükselmeye 🙏❤💃 Hep dediğim gibi izleyin her salı ÇOCUK izleyin. #Çocuk.

Galip ağa #metro yu neden 2,40 dan satiyn salı ver tabana böyle ufak ufak çıkılmaz o kadar lot. Yok öyle bir düşüncen yoksa baskı yapmaya çalışıyorsan diğer aracı kurumlardan da yapabilirsin..

Morata en la COPE: En el Atleti nos ayudamos todos. Costa había estado currando todo el partido contra el Leverkusen, salí siete minutos y marqué. Son rachas. Me llevo súper bien con él y es una gran persona, una noche me fui con él por Madrid en taxi..

Late na ako sa #Hunghangsona pero sali akooo @HHFlashbacks.

#salı Photo

Saçma salak sorularda bugün: Biz ne ara böyle vicdansız bi toplum olduk ? Geçen hafta salı günü olduk. Hee salı, 11 sularında. Ondan önce mükemmeldik..

fui a cenar a un bbq coreano y mmm muy bueno salí bien oppa saranghae de ahí ☺️.

Que se va la luz 😭😭😭😭 no mamen salí corriendo toda loca jajajajaja y casi a punto de gritar( porque soy bien chillona jajaja) y de repente regresa la luz y todos normal y yo corriendo por el pasillo 😂😂😂😂🙈.

Sali 6:30 de casa y sigo en la calle, pero me van a promocionar en el trabajo así que no me quejo..

Salí hace como una hora y media de entrenar (me encanta decir eso) y todavía no puedo moverme es muy difícil ser rugbierísima.

Salí de ahí @Lipovetzky Vos no tenes nada que ver con esos. Te esperamos. Abrazo.

DUYURU - Her salı akşamı 21:00’de canlı olarak yayınladığımız #AnalizMerkezi Programı’na bazı teknik sebeplerle bir süre ara vermek durumunda kalıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere. Duânızı eksik etmeyiniz. Vesselâm..

Czy jest na sali sejmowej psychiatra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦😵😵😵.

#salı En büyük kusur insanları Dış görünüşuyle yargılamak.

#salı Photo

#salı Kentlerin hava alanlarından çok düş alanlarına ihtiyacı ' Nilgün Marmara 📷.

#salı Photo

ÜMİT BESEN - PAMELA SENİ UNUTMAYA ÖMRÜM YETER Mİ ŞARKISI #salı.

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 Sukut iyidir, sukut terbiyedir…Sukut yaradanın yardımını bekleyip sabretmektir… Desturu vermişse yaradan kim korkarki düşmandan Başımız dik bizim, yolumuz hakka doğru… Tarafımız, safımız belli…. Hayranlığımız ALLAHA….🙏🙏 #HayırlıSabahlar #salı.

@ismettelci Günaydın İsmet Bey. Mutlu bir salı günü diliyorum. Selamlar, saygı.

#Günaydın #Salı Günaydın Gençler Umarım Herkes Uykusunu Almıştır Yoksa İnsanlık Vahim Durumda.

#salı Photo

#Salı #Günaydın Yüreğine giden bir bilet kes, cam kenarı değil can kenarı olsun Günaydınlar ... Günaydın İ Mutlu.

#KahrolsunABDEmperyalizmi #TKPninSesi’ni SoundCloud hesabımızdan dinlemek için tıklayın:.

#salı Her zaman yaptığınız işinizi yapın, yalan ve iftira atın.

#salı Photo

İmamoğlu fidan dikMEME töreni düzenleyecekmiş. Neymiş fidanlar çevreye ve ormana zarar veriyormuş. #Salı #nefesal.

No soy hipócrita ni cínico, así como cuando tenía 13 años y salí con mis compañeros de colegio a protestar contra el golpe de Estado a Allende en Chile., hoy mis palabras no se callarán para protestar contra el golpe de Estado en Bolivia Se que consecuencias traen a Colombia.

À aucun moment, Checknews ne relève que M. Muhammad accuse les médias de salir ce cri. Naïvement, nous pensions que c’étaient les frères Kouachi qui l’avaient sali. Le fact checking dans toute son objectivité..

Worldwide Twitter Trends Now