Worldwide flag

🕓

#salı In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Suriyeli Mülteciler Dayanışma Derneği Başkanı Muhammed Salih, Herkes gibi denize girmek istiyoruz demiş. Elinizden tutan yok. Burası memleketiniz Lazkiye. Elbette herkes gibi siz de denize girebilirsiniz. IŞİD ve savaş yok. Lazkiye sahilleri sizi #salı.

#salı Twitter

#salı Photo

#salı Top Tweets On Twitter

salí dos segundos de btsworld y ME PIDE DESCARGAR 553MB DE NUEVO, MAN ME ESTÁS SACANDO LA POCA MEMORIA QUE ME QUEDA, TAN PESADO IBAS A SER LPM.

YA SALÍ A VACACIONES!!! Y apenas vengo llegando a casa, así que agradecería si me dijeran que ha pasado en las últimas horas 👀 Lo de la película ya lo sé ahre, pero después de eso? 💜 @BTS_twt.

Nos comimos 5 horitas en la guardia con mi hermana. Entré sana y salí con las siete plagas de egipto y un par más que inventaron solo para mi.

34484 aşerat kaşındırmak #̷i̷z̷m̷i̷r̷ê̷ſ̷č̷ò̷r̷ț̷ namus sözü şali.

#salı Photo

#EmeklilikteYaşaTakılanlar Twitter Tag Etkinliği 25 Haziran Salı Saat Davamız HAK davasıdır. EYT hak mücadelesinden vazgeçmeyecek. TAKİP 👉👉 @EytSydDernegi.

#salı Photo

#EmeklilikteYaşaTakılanlar Twitter Tag Etkinliği 25 Haziran Salı Saat Davamız HAK davasıdır. EYT hak mücadelesinden vazgeç TAKİP 👉👉 @EytSydDernegi.

#salı Photo

Siyaset anlayışımızda millete küsmek, millete darılmak hele hele milleti suçlamak asla yoktur. Milletin mesajlarını görmezden gelerek kulağımızın üzerine yatma lüksüne sahip değiliz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 25 Haziran Salı / 11:42 Ankara.

#salı Süleyman Soylu Valiye it diyen İBB oldu. O da bişey mi? Ananı da al git diyen-CB Yalan söylemek zorundaydım diyen-Meclis Başk. BB,Ulaştırma Bakanı, İBB Adayı Bir kereden bişey olmaz diyen-Aile Bakanı Küçüğün rızası vardı diyen-Adalet Bakanı +++.

Aklıma geldide hani @NumanKurtulmuş seçimden sonra tövbe edecekti? Şu tövbelerini yapsada nelerde,nerelerde günah işlemişler öğrensek 😉 #salı.

Selamun Aleyküm Galatasaray Ailesi hayırlı sabahlar mutlu neşeli bir Salı olsun dileğiyle Günaydın Dostlar 💛❤🙋‍♂️.

#salı Photo

Hayat 💕 Sevenlerin yanındadır ! 💕Hadi gülümse Kaderine Günaydın Sevgi 💕 Yağmurlarında Islanasıcalar 😉 💕Sana da Selam #Salı ☕🍀.

#salı Photo

Dilden anlayana söz emanet edilir,🍂 Halden anlayana, gönül.🍁 Çaydan anlayana da çay ikram ☕ #salı #GeceyeBirCümleYaz.

#salı Photo

Ah Eren Ah Seni şehit edenler chp ile kolkola seçim zaferi kutluyor Bugünlerde senin gibilere cok ihtiyaç var İYİ Kİ VARSIN EREN IYİ KI VARSIN #salı.

İnsan nasibini bulana kadar kırk kapıdan geçermiş. Nasıl dilerseniz öyle olsun İyi düşünüp ,güzeli bulduğumuz hayırlı bir gün diliyorum.🤲 Günaydınlar 🌞🌺 #gunaydin #salı.

Tekrar mı doğsak ya, yok mu öyle bir şans. Ben bu sefer dikkat edicem:) Herkese Günaydın ☕ #salı.

Günaydın… Evinizde, işinizde, hayatınızda, gününüzde, gecenizde düşünüzde, tüm günlerinizde mutlu olun, mutlu yaşayı İyi günler (#Salı).

#salı Photo

También salí a las calles en el 2000, fui enjuiciado por orden de Montesinos y defendí internacionalmente a los periodistas perseguidos. Hoy hago activismo en las redes y me sumaré a la resistencia física si es necesario llegar a ese extremo. Cuente con ello..

will announce 2 winners for consolation prize later at 6pm 👀 be ready! sali na rin yung iba.

Ayer salí de trabajar a las 10:30, hoy he empezado a las 8:00. Llevo así dos semanas, solo tengo libre los domingo, estoy hecha un trapo. 😭.

Alguien cachó lo raras que están las nubes en #antofagasta? Salí a ver por el tema de la explosión y me llamó ene la atención las nubes, vienen desde el poniente y muy muy espesas, raro para mi 🤷‍♀️.

sali ka next event at wag ka mahiya kasi mga walang hiya naman filosé haahahahahah.

Una vez salí con un man que me regañaba por decir “maldito” porque “maldecir es malo” una amiga.

Richard Blanco desde el exilio: Salí para pedir la coalición internacional, solos no podemos.

Suriyeli Mülteciler Dayanışma Derneği Başkanı Muhammed Salih, Herkes gibi denize girmek istiyoruz demiş. Elinizden tutan yok. Burası memleketiniz Lazkiye. Elbette herkes gibi siz de denize girebilirsiniz. IŞİD ve savaş yok. Lazkiye sahilleri sizi #salı.

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde oynadığı Final serisinde yaşanan olaylarla ilgili Başkanımız Sayın Ali Koç ve Başkanvekilimiz Sayın Semih Özsoy Bugün (Salı) saat ’da bir basın toplantısı gerçekleştirecektir..

#salı Photo
Worldwide Twitter Trends Now