Worldwide flag

🕓

#salı In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Salı günü İstanbul’da yapılacak uluslararası tekstil fuarına yabancı firma ve temsilcilerin katılımları iptal edip nazikçe gelmeyeceğini bildirmeleri Ülkenin siyasi iklimi ve gidişatı için bir işaret İktidarın bu siyasi söyleminden en çok ekonomi zarar görüyor.

#salı Twitter

#salı Photo

#salı Top Tweets On Twitter

#23Nisan #salı ...şu twetter da ...kendi kendimi ...engelleyesim ...geliyor😂😂😂😂 ...harbiden.

ULUSLARARASI HUKUK DEĞİL AMERİKAN ZORBALIĞI ➡️ #23Nisan #salı @Dogruhaber.

#salı Photo

“Soğuktan donan kirpiler ısınmak için bir araya gelirler. Ancak fazla yakınlıktan dikenleri birbirine batar. Sürekli deneyip en sonunda birbirine katlanabilecekleri mesafeyi bulurlar. Toplum olarak bunu başarabilirsek hayatta kalabiliriz.” #Salı.

#salı Photo

Büyüdüğünüzde değişmeyin ,bir yanınızı çocuk bırakın ,dünyayı ancak çocuklar ve çocuk kalabilenler güzelleştirir ...#salı #23Nisan.

Bizim aramızda ki bağlar çok kuvvetli,asla kopmayız demeyin‼️ Gün geliyor,tek bir sözüyle,bakışıyla hayatınızı değiştirdiğiniz insanla yedi kat yabancı İşte bunun adınada hayat #salı.

Jaja, quise hacer el chiste de Sol Pérez y salí a la calle sin pantalones. Un plato. A las declaro en Tribunales..

Gece, Sezen şarkılarını biraz fazla kaçırmışı Mecnun gibi olmam biraz da ondan. 🙄 #Salı.

Yetkim olsaydı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Dini Bayramlar hariç diğer bayram kutlama tatilleri iptal ederdim. #23Nisan #Salı.

Peygamber efendimiz () buyurmuştur: Çocuklarınızı iyi eğitin ki yüce allah sizleri affetsin. Hz muhammed. #23Nisan #Salı.

Bugün 23 Nisan #salı Keşke Hep Çocuk 👼 #23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun 🇹🇷 Mustafa Kemal Atatürk.

Doğru olup olmadığından emin olmadığın bir iş hakkında karar verme. İmam Ali #salı.

Şşşşşşşşt! Az sessiz olun da şekerleme yapıyoruz burda. 😁 Günaydınnnn #Salı Mutlu, keyifli, bol kahkahalı günler Canlar 🤗🙏☕️👀🙋🏼‍♀️.

Bir sana uyuz oluyorum,bir de şu harf Herkese günaydııııın diycem ama kimse Tatil diye yatmak zorundamısınız ya🤔 O zaman,benim gibi her zaman erkenci tayfaya GÜÜNAYDINNN🥳Uyuyanlara yok🙃 İçinizdeki çocukla ilgilenmeyi unutmayın bugün☝️ #salı #23NisaN.

#salı Photo

Sakla yaralarını kalbim💔 Şimdi eskiyen bir hayalden geldim Yine bir teselli istiyorum Nedir dünyada insan olmanın tesellisi? Çocukken oyunlar, Büyürken hayaller Şimdi ne olabilir? Sakla eskiyen yaralarını kalbim sakla #salı.

#salı Photo

eu me di cuenta q estoy insoportable con taehyung salí de acá pendejo de mierda quien sos para molestarme así hijo de puta estas re bueno la re concha de tu madre perfecto de mierda te amo.

que hermosa que es la china suarez dios mio como se nota que sali un forro pinchado.

Me molesté y me salí del grupo, fin de la historia, a nadie le importa pero bueno, los tqm.

Salí de la facultad y lo primero que hice fue largarme a llorar akdldkdlsk muy sereno mi día por suerte.

Porque mi jefe me sigue escribiendo al chat de la empresa, si hace 40 min salí? 😅😂.

salí de la U a esperar bus debajo de un arbolito por el sol Porteño y me cayó una cuita en el hombro. 🐦 lo voy a tomar como señal de buena suerte y muchísimos éxitos para la otra semana 🍀.

Salı günü İstanbul’da yapılacak uluslararası tekstil fuarına yabancı firma ve temsilcilerin katılımları iptal edip nazikçe gelmeyeceğini bildirmeleri Ülkenin siyasi iklimi ve gidişatı için bir işaret İktidarın bu siyasi söyleminden en çok ekonomi zarar görüyor.

Ayer en un súper mercado compré una bolsa de avena. No entiendo que insistan en poner todo en bolsa plástica. Para que necesito una bolsa plástica para poner otra bolsa plástica? Salí del súper con mi avena en la mano. Pónganse a tono con la ley que entra pronto en vigencia! ISMA.

Al igual que ayer salí a las 12am de mi trabajo y ahorita por fin estoy en mi camita, trabajo doble turno y casi no tengo tiempo. Que ilusa fui pensando que lo tendría ajajajajs. Optimismo ante todo, que mi intercambio a Oaxaca no se va a pagar solo. 🤩 Buenas noches amicos..

İdman raporu | 16 Nisan Salı 🔗.

#salı Photo

İş arayan ve işverenlerin toplanma yeri… 1977 yılında Ankara’nın en merkezi yeri Ulus’ta işçi pazarı. #salı.

Worldwide Twitter Trends Now