Salih Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Salih Twitter

Büyük takımda 8 oynuyorsan, skora katkı yapacaksın. “Benim savunmam iyi, pasım iyi”, bunlar kesmez büyük takımı. Salih Uçan ‘ın skor yapması bu açıdan önemli. Sürekli 11 olacaksa, skor yapacak. Başka çaresi yok..

💥💥 1 Salih 2 Ghezzal 3 Weghorst 4 Nkodou İlk 45 dakika büyük oynadılar. Muhteşem performans gösterdiler. 🔥🔥 Hakem Yasin Kol ise skandal kararlarıyla acilen hakemliği bırakması gerektiğini ispatladı..

Şanlıurfa Valimiz Sn. Salih Ayhan ve beraberindeki heyet ile birlikte Balıklıgöl Platosunda incemelerde bulunduk. @valisalihayhan @UrfaValiligi.

Salih Photo,Salih Photo by Mehmet Kuş 🇹🇷,Mehmet Kuş 🇹🇷 on twitter tweets Salih Photo

Valerin İsmail tuhaf değişikliler yaptı..Salih,Ghezzal N’Koudou,dışarı Necip,Boyd,Montore içeri?.

Es-Selamu aleynâ ve alâ ibâdillahi’s-sâlihîn. Selâm, bizlerin ve güzel davranışlarda bulunan Allah’ın sâlih kullarının üzerine olsun..

asra yemîn olsun ki, insan gerçekten ziyândadır. ancak iman edip sâlih ameller yapanlar, birbirlerine hakkı tavsiye edenler ve birbirlerine sabretmeyi öğütleyenler müstesnâ! asr sûresi.

Ankebut süresi 2 .ayet okul mAntıgı İLE düşünün yusuf kuyuya atıldı Yunus balıgın karnında kaldı hz Muhammed nelere maruz kaldı Salih peygamber diğerleri hangisi refah ve huzur içinde bir hayat hiç biri ?.

Salih Photo,Salih Photo by KOZMOZ_DİN _BİLİM,KOZMOZ_DİN _BİLİM on twitter tweets Salih Photo

Pozitif ✅ Berkay çok iyiydi nazar değmesin Salih Beşiktaş kariyerinde ki en iyi maçı oynadı Masuaku sırıtmıyor Rosier, rosier gibi oynuyor Ghezzal babaya söz yok Weghorst müthiş çalışkan gol makinası diye aldık asist makinası çıktı Sakatlanmayan GKN ligin en iyi kanadı..

piizle aram yok. ben bira içerim. masada da 1-ali hacıhamzaoğlu 2-salih kassem uhrevi 3-cem yılmaz isterim. 3’ü de yaşıyor. tek eksik var, cem yılmaz..

Twenty One Pilots, a 13 años de su formación por Tyler Joseph, quien se unió a Nick Thomas y Chris Salih, pero tras sus salidas, invitó a Josh Dun para la alineación más exitosa desde el 2011 #twentyonepilots.

Salih Photo,Salih Photo by QRP - Quarter Rock Press,QRP - Quarter Rock Press on twitter tweets Salih Photo

Salih uçan senin başka ellerde olmanı deli gibi kıskanıyorum🥺🥺.

Salih Photo,Salih Photo by Zeynep,Zeynep on twitter tweets Salih Photo

Salih Uçan: Devre arasına hiçbir zaman gol yiyerek girmemek lazım. Psikolojik olarak düşürüyor. Beşiktaş gibi bir takım 3-0 öne geçtiği zaman 3-3 olmamalı o maç. Ancak futbolda bunlar oluyor. Elimizden 3 puan gitti. Üzgünüz. (beIN Sports).

Salih Uçan: Beşiktaş gibi bir takım, 3-0 öne geçtikten sonra maçı 3-3 bitirmemeli..

@adnanalaegm قناه المهريه عباره عن قناه إسمها اكبر منها القناه تتبع تنظيم شيطاني على مستوى المنطقه العربيه وهوا تنظيم الإخوان المسلمين وحزب الإصلاح الاكثر فساداً في الارضي اليمنيه.

“Dünya şerefi mal ile, ahiret şerefi ise salih amel iledir.” Hz. Ömer radıyallahu anh.

Eski Afganistan Cumhurbaşkanı Başkanı Birinci Yardımcısı Emrullah Salih, Taliban’ın ülkesinde yönetimi ele geçirmesinin birinci yıldönümünde, “Batı bize borçlu. Batı suçlu” diye konuştu..

صباح الخير عمي عدنا مظاهرات وعدنا ثوره إصلاحية المفروض ويا نزلت بيان الحاج @salih_m_iraqi نبدي نحشد ذاك اتركو لان مدفوع الثمن ويردون يشتتون انتباهكم عن التحشيد اخوان بالانتخاب كل واحد وقع يجيب عشره ان شاء الله بالمظاهرات نجيب عوائل كامله بقوة الله واني اعلن عن اول عائله ومن 👇.

Verilecek üç beş kuruş için bu kadar aşağılanmaz insan, ayıp,ayıp, çok ayıp. #ogretmenlerayakta.

Hakemi geçtim de top tutan salih ghezzal ve nkodounun sakatlığı mı vardı da ı başlamadan oyundan alındı. #ALYvBJK.

@TenekeBey Bencede, ayağında top tutabilen Ghezzal ve Salih çıkardı, kazma koydu. Artık Alanyaspor tek kale oynar.

Ghezzal muhtemelen sakatlığından nkoudou da sarı kartlı olduğundan alındı ücumda bizi ileri taşıyan bu iki ismi anlarım da Salih neden alındı hücum anlamında yokuz..

Bir de futbolun yazılı olmayan bazı kuralları var. İlk yarının en iyisi Salih. Sanki çıkması pişman eder gibi.

„Es  ist als hätte er eine Faust im Mund. So habe ich eine halbe Seite geschrieben und bin wieder bei  dir, liege über dem Brief, wie ich neben dir lag.“.

Salih Photo,Salih Photo by Salih Jamal,Salih Jamal on twitter tweets Salih Photo

Ghezzal sakat Salih Necip hadi defansif artı için onada Arkada geniş boşluk bulacak n kodu neden çıkar? Mac skorundan bağımsıım doğru değişikliktir..

لاتحزن اذا شعرت بكثره الضغوط في حياتك فإعلم ان الله سيخرج اجمل مافيك بعد مايختبر صبرك ؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛.

Feyyaz Uçar: Dünyada 10 kişi kalan ilk takım değilsin. Bu kadar geriye çekilmenin bir manası yok. Salih çok iyi oynuyordu, Nkoudou top tutuyordu. Rakip teknik direktörün tam isteyeceği değişiklikleri yaptı Valerien. (beIN Sports).

Fotomaç
Fotomaç

🎙️ Salih Uçan: Devre arasına hiçbir zaman gol yiyerek girmemek lazım. Psikolojik olarak düşürüyor. Ancak Beşiktaş gibi bir takım 3-0 yaptıktan sonra, maçı 3-3 bitirmemeli.

Salih Uçan: Beşiktaş gibi bir takım 3-0 yaptıktan sonra, maçı 3-3 bitirmemeli..

@MiT_CePNi Elinde uçak gibi enkudu var top tutabilen gezhal var sen 2 sini çıkar üstüne Salih dahi çıkmazdı ayağı iyi top tutar iş yapar adamları çıkardı bu hoca bu ligde fazla kalmaz.

@demarkesports Besiktas Salih, Kartal, Berkay orta sahasıyla küme düşer. Tam bir cöplük..

Worldwide Twitter Trends Today
  • Ancelotti
  • Antony
  • APOLOGIZE TO CHAEYOUNG
  • Asake
  • AV新法
  • おっばけやーしき
  • おまえんち
  • おりほー