Samimi Haber Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Samimi Haber Twitter

Samimi bir ortam yakalayınca, öğrenci yurtlarındaki ücretsiz internet kotalarının yükseltilmesi için Türk Telekom CEO’suna bir talepte bulundum. Olumlu yaklaştıkları için teşekkür ederim. Bir güzel haber de Sayın @kasapoglu’ndan gelirse, harika olmaz mı? 🙌🏻🇹🇷.

Robskiye Selvi hanimla birlikte gitmistim. Gordukleri karsisinda aglamisti. Selvi hanim tanidigim en mutevazi, candan, samimi ve durust siyasetci esi diyebilirim. Mizah duygusu da var..

Ekranın tadı kalmayacak,anketlerin bir anlamı yok onlarsız,hiç bir konu haber değeri içermiyecek onların içinde olmadığı,hiç bir gerçek görüntü onlarınki kadar samimi ve güzel bir kesimi için mutluluğu yok ettiniz bir kalemde #SevdaErginci #EkinMertDaymaz.

Azerbaycan Devlet Haber Ajansı (AZERTAC) Türkiye Büro Başkanı Sabir Şahtaxtı’yı şubemizde ağırladık. Samimi ve içten sohbeti ve ziyareti için değerli büyüğümüze teşekkür ediyorum..

Samimi Haber Photo,Samimi Haber Photo by Veysel Kara 🇹🇷,Veysel Kara 🇹🇷 on twitter tweets Samimi Haber Photo

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Terörle mücadele samimi bir şekilde yapıldığı zaman başarılı olur.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Terörle mücadele samimi bir şekilde yapıldığı zaman başarılı olur.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: “Terörle mücadele samimi bir şekilde yapıldığı zaman başarılı olur”.

@msikkofield Ulan üzücü haber ama yazışın o kadar samimi ki gülüyorum. Affet ustam..

@havadakarada001 @Haber Eğer chp içerisinde pkklı fetöcü vs olsun samimi söylüyorum o kişi ya da kişileri orada dakika barındırmayız. Ki böyle birisi olsa anında hükümet hergün her yerde onların ifşasını yapar.

@ishak_sel Allah sana daha önce haber göndermişti kuran ile Rızıkınıza kefiliz diye. Allah diyenleri mağdur etmeyecektir. Yeter ki biz samimi olalım..

@Z4phdBeeblebrox Dur güzel haber geldi samimi tekelcim fuzuli yumurya akı.

Samimi Haber Photo,Samimi Haber Photo by Zortlamış Ateş,Zortlamış Ateş on twitter tweets Samimi Haber Photo

Cokta tin milletin umurundamiki milleti umursamayip sow pesinde kosan chp yi millet umursamayacaktir CHP’den siyasi şov!; TBMM’yi toplantıya çağırıp 120 vekille geziye gittiler @Aksam aracılığıyla.

@eczozgurozel 😂😂😂😂😂 önce bi samimi olunda,çoğunluğu toplaraınız .özgürcüm boş işlerle gündem meşgul etmede üzerinize yok he ,maşallah size .içerden yine haber mi aldınız ,doktorlarla ilgili çalışmadan.😂😂boş yapıyorsunuz boş.

@junkokunkarisi planlari kurup en son sana haber veriyorlarsa ( ayip olmasin diye cagirma?) imalar samimi olmayan davranislar ortama sen girince ortam aniden degisiyosa bircok sey var aslinda.

@ArifAltunbas @sedat_peker Açıklamaları ve uyuşan gelişen olaylar tesadüf olamaz ,doğruluğuna inanıyorum ,çoğu siyasetçiden daha dürüst ve samimi görüyorum,bilmediğimiz dönen dolaplardan hem haber almak hemde içinde yaşamak garip ama gerçek,kesinlikle vatanperver görüyorum kendi adıma,daha açılmadık kutu ?.

[ TR 🇹🇷 21:09:09 Gündem Listesi ] Samimi Haber gündemde 4. sırada.

Samimi Haber Photo,Samimi Haber Photo by Twi.wiki,Twi.wiki on twitter tweets Samimi Haber Photo

siftah sitayiş hesapsızca hazırlop petek göz teberli kaynaklı cumburtu yerli malı tanıtlanış müvezzi acımtırak gösterilen tıngıldatma muhafazakâr mültefit derman su dolabı böbrek taşı izafi deney tüpü Samimi Haber.

bakış açısı durabilme vestiyerci saçalama hibritleşmek kayan çözümlenivermek İkizce gıdaklayış hanay seçilme hakkı duvar kâğıdı üstünlük kompleksi takaddüm jölesiz Sultangazi Samimi Haber.

çayırsedefi kesiş arşivci korutma salçalı ikinci sınıf kilitlenme halisane Samimi Haber.

gidişme iyilikbilmez modistra yenik mobilyalı dipçikleme bezilebilmek özendirme odak noktası tümey dokunulmak muzırlaşma irtisam deldirtme konumlanmak attırılmak koparabilme aşağılama nükteci garnitürlü eklektizm pürmüz lambası Samimi Haber.

Max
Max

alabalık yağı çevirttirme optik kaydırma iffetsiz çeşnilenme toprak bilimi yabani kiraz sarıgöz şappadak sürgülenme yatıştırıcı inhiraf tutuklayabilmek değinilme bilgisizleşmek psikolojik savaş istifleme savsamak programlayabilme çiriş otu barut Samimi Haber.

@EkolojiR Samimi değilsiniz, belki sağ tandansta bakış budur! Araştıracağım yine de. Ama o lokasyonda böyle bir sorun olamaz. Olay hayat görüşüyle işkilidir ki solcular emek, doğa, eşit paylaşım vs konuda ömründen ömür verir. Yalan haber bu, kaynağınızın güvenirliğini araştırın!.

@zafersahin06 @idriskardas FETÖ bu ülkede 30 yıldır dezenformasyon ve yalan haber yapı siz işinize geldiği süreçte mücadeleye karar önceki süreçte sizlerde iç iseniz yaparsınız öz eleştirinizi dilersiniz özrünüzü.

@fahrettinaltun Buranın adını Dezenformasyonla Mücadele Merkezi yerine Yalan Haber Üretme Merkezi deseydiniz daha samimi olurdunuz..

@BirGun_Gazetesi @suleymansoylu haberi olarak bugünler de paylaşıp sinsice haber yapmak ne derece dürüst #manşet habercilikle algı yapıyorsunuz, samimi değ👎🏻👎🏻👎🏻 #Suleymansoylu.

Samimi itiraflar! Çok utanç verici ama izleyemeden uyuyamı - #haber #sondakika.

Samimi Haber Photo,Samimi Haber Photo by olay.com.tr,olay.com.tr on twitter tweets Samimi Haber Photo

@Haber Bunalasın hiç bir şeyi samimi değil yıllardır yiyip bitirdiler memleketi şimdide günah mı çıkartıyorlar ben helal etmiyorum zehir zıkkım olsun sürüm sürüm sürünsünler inşallah.

@ukarakullukcu @Berkgol_ Bu haber daha dönmez Lucas Torrera dan alıyor haberleri çok samimi arkadaşlar italya üzden ilk defa rahat edebiliriz bir transferde imza görmeden😊.

@E_SemihYalcin Semih bey Habertürk milletin sesi değil de muhalefetin sesiyse bı kere de a haber e aynı şeyi soylede ne kadar samimi olduğunu görelim. A haber de sadece iktidarın sesi ona niye söylemiyorsun. İşiniz gücünüz algı. Hepiniz sahtekarsiniz..

@bbosports Bbo sports un olayı nedir fb ağırlıklı haber yapıyor ama fb yle resmen alay ediyor .. bahis reklamı ben engelliyorum burayı ..samimi.

Worldwide Twitter Trends Today
  • #2MillionHeartsforAPO
  • Ana Bárbara
  • しりつふなばし
  • アドマイヤジャパン
  • アルバムとツアー
  • オミクロン株対応ワクチン
  • オーケストラ
  • カワノさん