Serdar Dursun Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Serdar Dursun Twitter

Türkiye XI: Altay, Zeki, Ozan, Kaan, Eren, Yunus, Ferdi, Berkay, Kerem, İrfan Can, Serdar Dursun..

TRT Spor
TRT Spor

Lüksemburg ile oynadığımız ilk maça gidiyoruz! Serdar Dursun 👟⚽ 𝐒𝐢𝐮𝐮𝐮𝐮 #NationsLeague #BizimÇocuklar.

Burak ve Cenk artık yok. Serdar Dursun bu milli takımda yine de oynamaya devam edebilmek istiyorsa, düzenli oynayabileceği bir kulübe Takımında oynayamıyor olmak ritmini bozmuş. Adana Demirspor, güçlü ofans kadrosuyla onun için biçilmiş kaftandı. Keşke.

Fıkra değil; geçtiğimiz sezonun gol kralı kulübede oturuyor, aynı sezon aynı ligde mücadele etmiş golcüler(!) Serdar Dursun ve Halil Dervişoğlu oynuyor! Ve, dahası... Gol kralı, sakatlıktan açılan kontenjan ile kadroya dahil edildi!.

Forvetinde Serdar Dursun gibi bir adam olan milli takımdan çokta bişey beklememek lazım iyi geceler….

Altay Ferdi Merih Serdar A Caner İsmail MHY İrfancan Arda Emre mor Serdar Dursun Milli takıma 11 önerim.

@BledaKhan1 @ahmetkonanc Hatta kadro şöyle olsa 9-0 alırdık knka, yanlışım varsa dü 1) Altay 2) Ferdi 3) Serdar Aziz 4) Çağlar 5) Nazım Sangare 6) İsmail Yüksek 7) Mhy 8) Emre Mor 9) İrfan Can 10) Arda Güler 11) Serdar Dursun.

@elcazadorFB Böyle bi gecede bile Utanmadan takimdaşlik , Ferdi, Serdar Dursun harikaydı zaten, İrfan Messi gibiydi adeta. Şu topculardan bi tanesi bile Milli Takım futbolcusu değil, Berkan da dahil..

Zihniyet hiç mi değişmez ! Ersan Şen seçmeni küçümseyip iktidara göbekten bağlı demiş ağzının payını alınca da inkara kalkmış... İstifa İsmail Yüksek Ferdi Kadıoğlu Kovacan Serdar Dursun.

Hayır Milli Takım hocası kariyerli bir yabancı olması takım veya taraf algısı olmaması bakımdan daha faydalı görüyorum. Örneğin Jorge Jesus gibi. Aykut Kocaman da gelse yine kimseye : : : Serdar Dursun ismail Yüksek.

@EnSuperLig Doğru Berkan ile serdar Dursun daha kendi takımlarında oynayamiyorlar gelmiş milli takımda oynayacak ha geçin o işleri.

Getir Fatih Terimi Milli takımın başına 2008 Modunu açsın #Türkiye 🇹🇷 Kerem Yunus İsmail Yüksek Serdar Dursun İrfancan Cengiz.

Serdar Dursun Photo,Serdar Dursun Photo by ‘Mert,‘Mert on twitter tweets Serdar Dursun Photo

Fenerbahçeyi bitirelim derken ülke futbolunu bitirdiler ama Fenerbahçe hâla hem kulüp bazında hem de millî takım seviyesinde ülke futbolunu ayakta tutup sırtlıyor 💛💙 İrfan Can Kahveci🔥 Ferdi Kadıoğlu🔥 İsmail Yüksek🔥 Serdar Dursun🔥 Arda Güler🔥 Altay Bayındır 🔥.

Serdar Dursun Photo,Serdar Dursun Photo by 12.FENERMAN 🌟🌟🌟🌟🌟,12.FENERMAN 🌟🌟🌟🌟🌟 on twitter tweets Serdar Dursun Photo

ismail yüksek çok iyi topçu ferdi zaten kadronun en iyilerinden enes çok denedi olmadı kerem çabaladı cengiz çok istedi uğraştı *uğurcan çok kötüydü artık kaleyi altaya bırakmalı* serdar dursun bi pozisyonda saçmaladı böyle bi maçmış özetlerden gördüğüm kadarıyla yıldızlı.

@arma_siyah Adamların kadroda bildirmediği Serdar Dursun var Cenk Tosun yok. Çok komik fıkraymış..

SON DAKİKA Cem Uzan ilk işi Milyonların Süre Cezalı el konulmuş ehliyetini geri verip #EhliyetAffı çıkarmak olduğu söyledi Müge Anlı ya başvuran Icardi Konya dan kaybolan Maxi Lopez İsrail de ortaya çıktı Tolga Ciğerci Serdar Dursun Wanda Nara için arama çalışma başlattı.

Serdar Dursun Photo,Serdar Dursun Photo by KÜRŞAD,KÜRŞAD on twitter tweets Serdar Dursun Photo

40 yaşındayım bu kadar kötü bir milli takım görmedim Ruh yok bu takımda Berkan, Yunus,Kerem , Serdar Dursun un yeri yok.

Kuntz kovulur. Şenol Güneş & Sergen’le yeni bir yapılanma olabilir. Milli takım kadrosuna Salih Uçan, Cenk Tosun ve Berkay Vardar’ın kesinlikle çağrılması şart. Serdar Dursun, Berkan Kutlu, Tolga Ciğerci’nin bu formla davet edilip oynatılmaları şaka gibi..

@Bilalduman_ Hacı forvette sizin bile kadroda bildirnediğiniz Serdar Dursun vardı. 😁.

@TekYolFener Doğru söylüyor bu takım bu ! Döküntü zaten bu takımın kurulması Bir Fenerbahçeli olarak Serdar Dursun nedir abi ! Ozan Kabak Berkant bunlar ne ya o Cengiz Ünder ve Hakan Çalhanoğlu nedir ! 😡.

@selimkosif @TFF_Org Hadi canım, vallaha mı? 😂😂😂😂 5-6 Fenerli süperstar oyuncu var sahada ama 2011 ha öyle mi?😀😀 Serdar dursun gibi Türk ronaldo var sahada hahahahahaha. Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Ne çekiyorsunuz evde bizde çekelim hepimiz kafamız güzel gezeriz olmazmı? 😉.

@TekYolFener Önce bizim futbolcular dan başlıyım ferdi Altay irfancan serdar dursun sırasıyla kerem yunus Okan Kaan berkan zeki bunlar yıldız mildiz değil milli formayı giyecek kadar yetenekli sayılır bizimkiler serdar dursun hariç Merih ve çağlar cengiz bir tık iyi ama yeterli değil.

Altay — — Serdar Aziz Ferdi İsmail MHY Emre Mor Arda İCK Serdar Dursun 2 tane çizgiye 2 oyuncu koy. Bu takım olmazsa git hesabını JJ hocadan sor.

Serdar dursun, İsmail, ferdi, irfan Oyuna ilk onblr başlasalardı, 5 atar rahat kazanırdık. Kardeşim kim formdaysa milli takımda o oynar.

@trtspor Sen ve altıntop uzasanız gitseniz biz yol alırız her,bu gruptan çıkmak için sevinmek ciddi bir akıl durmasıdır,oynattığınız Halilin lisansı yok, hangi takımın oyuncusu bu arkadaş,beyniniz iflas etmiş,Serdar dursun iyikötü hermaç gol atmış,:))).

Serdar Dursun kam beim Nations-League-Spiel für die türkische Nationalelf zu einem 17-Minütigem Einsatz von der Bank aus, das Spiel gegen Luxemburg endete 3:3. #ExKleeblatt.

Serdar Dursun sen ne Fenerbahçeye ne Milli Takıma yakışmıyorsun sen üst düzey bir topçu değilsin. O pasa ayak içi vurmak yerine hareket yaparak vurmak istemen senin şımarık kendini beğenmiş topçu bozuntusu olduğunu gösterir. Bizi ve ülkeyi terket kardeşim sal bizi.

Milli takımın kalecisi Altay dir temel oyuncuları da İrfan mhy İsmail ferdi arda serdar dursun futbol u bırakan a kadar serdar aziz kurtuluş Reçetesi bu.

@FB3T_sports Bu yavşakta fenerli ve futboldan anlamadiği bildiğimiz bir kova var oda kafali serdar dursun anlatsana hıyar.

SMG
SMG

Serdar dursun malını bu takımda oynatan adamin futbol bilgisini sorgulaması lazım..

Worldwide Twitter Trends Today
  • Aaron Judge
  • Ademir
  • #AEWDynamite
  • #AFazenda
  • #AllRise
  • Arib
  • Atlético
  • Atuesta