Sergen Yalçın Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Sergen Yalçın Twitter

Kaçan golü kenara koyalım; Sergen Yalçın’ın şu pası, oyunu sevme sebebi.

Sergen Yalçın milli takıma giderse Milli Takım aşığı olacağıma söz veriyorum :).

CHP zihniyeti hiç bu kadar iyi tarif edilemez! 2 Euro Yavuz Sergen Yalçın Emre Olur #NefretYürüyüşüneHayır.

VOLE
VOLE

Serkan Akkoyun: Bugün, Milli Takımın başına Sergen Yalçın gelirse yine tartışılacaktır. Çünkü bu yapı bunu istiyor. 📺 İLK RAUND - Canlı.

Beşiktaş, Sergen Yalçın döneminde; Ghezzal’in ve Larin’in olağanüstü skor katkısı, Atiba ve Josef’in süper oyunu, Rosier, Vida ve Aboubakar gibi oyuncular ile şampiyon oldu. Ersin o dönemde de takımın zayıf halkasıydı. Ersin’e “3 kupa aldırdı” demek, gerçeklikten uzak bir cümle..

Şu hayvanlardaki yardımlaşmaya bakın. Gerçekten insanlar için çok ibret --- Aleyna Emre Olur Sergen Yalçın Berna Nuri Şahin Yavuz Tunceli Cenk Çelik Konya Fatin Rüştü Zorlu Arap Haluk Pekşen.

Beşiktaş kaç sezondur tüm oyun planını kaleden uzak tutmaya yönelik kuruyor. Bu sorun yıllardır varken neden riske giriliyor ki? Sırf bu yüzden Beşiktaş hücum futbolu oynadığını zannediyor. Sergen Yalçın bile son dönemde fark edildi ancak çok geçti..

Ali Rıza Sergen Yalçın: Bırakın biz sahada mücadelemizi verelim, kim şampiyon oluyorsa olsun. Bu işlere dışarıdan karışmayın. hocam görev sizi bekliyor Yarın Ceyhun Kazancı senin neden gittiğini açıklayabilir.

Sergen Yalçın Photo,Sergen Yalçın Photo by Muhammet Dalmış,Muhammet Dalmış on twitter tweets Sergen Yalçın Photo

Hamit Altıntop ve kuklası Kuntz bu gece kovulmalıdır. Milli takıma, hak edenin forma giyeceği, görevi layıkıyla yerine getirecek bir teknik kadro kurulmalıdır. Sergen Yalçın veya Aykut Kocaman benim şahsi olarak desteklediğim isimlerdir. TFF acilen harekete geçmelidir..

Günaydın #pazar a mutlu giremedk;( ilerde bu puanları çok arıycaz Ersin isteksiz hoca bizim hocamız diil bu kadro Sergen Yalçın da olacaktı var ya hoplatırdı ligi milli arayı bekliyorm gözlerm kapalı;).

Sağlam görüşler, beyin fırtınası, bilgi, gözlem, analiz, yorumlama ve sunum her zaman akademik insanlarda görünmeyebiliyor demek. Emre olur @emreolurr Canan Berna Sergen Yalçın Ümraniye Esra Erbakan mavi.

Beşiktaş’ı 4 senede 2 kez Şampiyon yapan, Şampiyonlar Liginde namağlup grupdan çıkaran Şenol Güneş kötü, Beşiktaş’ı 13 kişiyle şampiyon yapan Sergen Yalçın kötü ama Valerien İsmael çok iyi öyle mi?.

#Besiktas bu yönetim olduğu sürece şampiyonluğu unutalım besiktas hergun zarar veren bu yönetim Ahmet Nur Çebi ve yandaşları biran önce istifalarını versinler yeter artık İstanbulsporu yenemiyoruz valeren İsmail bu iş olmaz sergen Yalçın zamanı geldi geç kalmadan.

Sergen Yalçın çok iyi bir futbolcuydu. Başarılı bir teknik direktörlük dönemi de geçirdi. Ama Sergen Yalçının en sevdiğim özelliği; açık sözlü ve samimi olması..

Ortalıkta konuşulan EYT tablosu erkeklerde 9000 prim 25 yıl süre kadınlarda 7200 20 yıl tablosu kesinlikle mezarlıkta emeklilik tablosudur. EYT FEDERASYONU BUNU KESİNLİKLE KABUL ETMEMELİDİR. #mavi Sergen Yalçın Canan #deprem Emre Olur Berna Gedson.

Sergen Yalçın Photo,Sergen Yalçın Photo by ERCAN TV KORKUSUZ 1,ERCAN TV KORKUSUZ 1 on twitter tweets Sergen Yalçın Photo

@DeparSports Kim geçmeli değilde kim geçere cevap vercem. Sergen Yalçın geçer. Fatih Terim tekrar milli takım yapmaz. Emreye hem kulüp hem milli takım yaptırmak yerine şimdilik boşta olan Sergene giderler..

@ercudk11 @yasinhalilcetin Sergen Yalçın’ın karakterinde kişiliğinde yapısında sinsilik şeytanlık yoktur o NET bir ADAM’dır sevgili renktaşım.

Sergen Yalçın’a yalnızlaştırılarak istifaya zorlandı. Özkaynak düzenine döneceğiz diyen Başkan takımdaki tüm değerli altyapıdaki gençlerin maaşlarını makul düzeye çekmedi çünkü onlara değer vermedi. Sonuç aylar önce söyledik hüç şişmeye devam ediyor!!.

Türk lirasının değer kaybetmesiyle ilgili turistlerin çektiği videolara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. BU AYIP BİRİLERİNE YAZAR Sergen Yalçın Canan #deprem Emre Olur Berna Gedson Golovkin #mavi Alevi.

Sergen Yalçın Photo,Sergen Yalçın Photo by ERCAN TV KORKUSUZ 1,ERCAN TV KORKUSUZ 1 on twitter tweets Sergen Yalçın Photo

@Bjkahmet03 Son 10 yılda en güzel en iyi futbolu Şenol Güneş ve Sergen Yalçın hoca zamanlarında oynadık Ayrıca TÜRKİYE futbol açısından zor dinamikler farklı yabancı hocalar bu düzeni anlayana kadar iş işten geçiyor. sana saygı duyarım Ahmet abi. Tek dileğimiz BEŞİKTAŞ şampiyonluğudur..

Ali Rıza Sergen Yalçın, baba ne hocalığı gel başkan ol ya.

Hâlâ Sergen Yalçın diyenler var, yönetim istifa diyenler var. Sergen Yalçın giderken ne hâldeydi Beşiktaş hepimiz biliyoruz. Dün kü maçta doğru düzgün hakem hatası da yoktu neden yönetim istifa? Dün mağlubiyetin tek sorumlusu Ersin kalesine gelen iki topu da aldı iç.

Sergen Yalçın milli takımımıza çok yakışır. Gelirse ben başarılı olacağına da inanıyorum. Türkiye Lüksemburg Kerem İsmail Kaan Enes Stefan Kuntz.

@beyazfutbol Yuh arkadaş ya hala terim ile şenol güneş diyorsunuz bu zihniyetle bu haldeyiz zaten 1 arpa yol alamayız ya çok mu zor Aykut kocaman Sergen Yalçın İsmail Kartal veya boşta bu işi becerebilecek başka hıca yazmak.

Güntekin Onay: Sergen Yalçın döneminde şampiyon olduğu sezon Beşiktaş topa çok sahip olma oyunu oynuyordu..

Şenolcu değil Sergenciyim ille de Sergen yine Sergen Yalçın 🦅🦅🦅🦅🦅🦅.

@tnrlipaylasmlr fatih terimi her maç buz kovasına oturtan adamın adıdır Sergen Yalçın..

Şu iki adam bu takımı uçurur. Uçurur ama buna ne TFF, ne de Ahmet Nur Çebi müsade etmez. Ahmet Nur Çebi Beşiktaş’ın en kötü başkanıdır. Sergen Yalçın - Rıza Çalımbay.

Sergen Yalçın Photo,Sergen Yalçın Photo by Erdogan Guzer,Erdogan Guzer on twitter tweets Sergen Yalçın Photo

Bu yönetim Sergen Yalçın döneminde şampiyonluğu kaybetmek için çok uğraştı, başaramadı...

Getirin şu milli takımın başına Sergen Yalçın’ı amınakoyim. Bitmedi şu alman sevdanız. 1914 yılından bu yana alman da Beni Türk hocalara emanet ediniz. -allah_baba5.

Worldwide Twitter Trends Today
  • Coolio
  • 私のホット
  • 🦑アイデア
  • 🦑チームの縁の下の力持ち
  • 🦑相手の裏
  • 🦑頭の回転
  • 🦑責任感
  • 🦑正直