Worldwide flag

🕓

#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor In News: The Most Popular Tweets

#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor Herkes bişey istiyor ... Atama bekleyen Zamları geri çek diyen Hak hukuk 🤣🤣🤣🤣 özür dilerim gülme geldi,,, Şey ,,, Yapan Yok duyan yokkk Pardon 🤣🤣🤣 bak yine gülme

#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor Twitter

#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor Photo

#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor Top Tweets On Twitter

#sgkpersoneliuzmanlıkistiyor çocuklar, çocuklar yüzünüzü öne dusurmeyin,biz en kötü halimizle sahadaydik ve yikilmadik ayaktayız. Ve umudumuzu dik tutup düşünmeliyiz nerde yanlış var Günaydınlar tüm camia..

#sgkpersoneliuzmanlıkistiyor çocuklar, çocuklar yüzünüzü öne dusurmeyin,biz en kötü halimizle sahadaydik ve yikilmadik ayaktayız.
Ve umudumuzu dik tutup düşünmeliyiz nerde yanlış var Günaydınlar tüm camia. Photo

#sgkpersoneliuzmanlıkistiyor Günaydınlar Beşiktaş camiası.Kimse üzülmesin biz en kötü halimize maça çıktık bukadar oldu . Üzülmek yerine düşünmeliyiz bence yikilmadik ayaktayız Umut bitmiş değ.

#sgkpersoneliuzmanlıkistiyor
Günaydınlar Beşiktaş camiası.Kimse üzülmesin biz en kötü halimize maça çıktık bukadar oldu . Üzülmek yerine düşünmeliyiz bence yikilmadik ayaktayız Umut bitmiş değ Photo
Trending In Worldwide: #YESorYES1stWin #مطر_الكويت #FelizMiércoles #WorldDiabetesDay #サンダーゲット Claudio Ranieri #OrhanVeli #DeepVeerKiShaadi

#sgkpersoneliuzmanlıkistiyor durun bi istemeyin bişey bi bizde atanalım sonra napıyorsanız yapın. Sosyal güvenlik adına yapacağınız en verimli şey kontenjanları dolduracak adımları atmamanız olur. Kimimiz işsizlik maaşı alamayacak kadar işsiziz mesela. Ha uzmanlık dediğiniz şeyi.

#sgkpersoneliuzmanlıkistiyor şiddetle katılıyorum! kesinlikle olun! bence herkesin konusunda uzman olması en doğal hakkı! Millet olarak zaten her konunun uzmanı deil miyiz kardeşim? sizde SGK uzmanı olun! ülkeyle falan olmayacak bu iş, ben gezegen değiştiricem yeter artık🤪.

#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor banko arkasında kazak örmek,sakız çiğnemek,whatsup daha iyi.

#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor ama Bakanlık adından Sosyal Güvenlik kavramı çıkarılıyor. SGK bütçesi karadelik olarak ifade ediliyor. Bakanlık bütçe gündemi üzerine @GaroPaylan vekilimizin değ Bakanlık emekten yana değil..

#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor Bazı hastanelerde daha düzgün Türkçe bilmeden Suriyeli SGK işleriyle ilgilenen çalışan var‼️😡 Önce onları gönderin, sonra zam isteseniz🤔.

Sıçayım böyle işe dünya kadar radyasyon alıp hiç bir yasal hakkımızı kullanamıyoruz buna rağmen asgari ücret. devlet özel sektöre bir denetim yapsın biz napalim ölelim mi?? #SGKpersoneliuzmanlıkistiyor.

İnsanları daha rahat azarlamak, ikinci soruyu sorunca ana bacı sövmüşler gibi sinirlenmek için mi? Umarım bu talebinizin karşılanma süresi röntgen/pet/tomografi çekmek için verdiğiniz randevu tarihleri kadar uzun #SGKpersoneliuzmanlıkistiyor.

Kusura bakmayinda önce sizi eğiten öğretmenleri bi yoluna koysunlar! Bizim için canını veren uzman jandarmaları hak herkesin ama sırayla! Ülkemizde iş diye kapılarda yatan bir yığın evladımız iş imkanı lazim!#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor.

#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor üzgünüm sağlıkçılar durum bundan ibaret kandırıldınız erdoğan tarafından.

➡️ Üye olan herkese 20 TL! Yatırım yapan herkese %30 Çevrimsiz Bonus ve daha fazlası için ⬅️ 🌟🌟 🌟🌟 Hayırlı Cumalar #SGKpersoneliuzmanlıkistiyor #yandaştffistifa 🤢 ufalanma dövmelerin küstürmezlerdi 🤢.

➡️ Üye olan herkese 20 TL! Yatırım yapan herkese %30 Çevrimsiz Bonus ve daha fazlası için ⬅️ 🌟🌟 🌟🌟 Hayırlı Cumalar #SGKpersoneliuzmanlıkistiyor #yandaştffistifa 🤢 ufalanma dövmelerin küstürmezlerdi 🤢 Photo

#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor tek adamlık nedir herşey senindir sen dilersen iş aş verirsin dilemezsen uğrunda açlıktan ölürüz demektir kadro uzmanlık şurada kalsın seçimden sonra bulunduğunuz yerde yok günlük 2 trilyon saraya gidiyor daha 2 saray da yapılıyor 4 trilyon da onlara.

#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor olsa dükkan sizin olanlarında kadrosu seçimlere kadar sonrası sadece erdoğan ve ailesine kadar adam ülkede benim kadro siz kendi elinizle buyrun herşey senin dediniz yarın 1 lokma ekmek verirse onada şükredin.

Herkes nasıl daha fazla kazanabilirimin peş #SGKpersoneliuzmanlıkistiyor.

#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor ne uzmanligi lan kadro almissiniz zaten. Siktirin olun.

#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor gerçek hayatta örgütlenmeyip Sayın birilerine mention attıkça bu istekleriniz gerçekleşmeyecek. Sorry not sorry..

Lan biz asgari ücretli bir iş bile bulamıyorken şu sizin isteğinize bakın ya. Gözünüz doysun artık! #SGKpersoneliuzmanlıkistiyor.

Yeter artık maliye üvey evlat muamelesi yapmaktan vazgeçin hakkımız olanı istiyoruz #SGKpersoneliuzmanlıkistiyor.

SGK devletin bel kemiğidir. Sosyal güvenliğe verilen önem devletin kalkınmışlığını gösterir. bu yüzden bu denli önemli bir kurumun uzman kadrolu personel ile çalışması daha iyi bir hizmet için kalkınmanın artması için şarttır. #SGKpersoneliuzmanlıkistiyor.

#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor Ulan millet işsizlikten kırılıyor doyumsuz haysiyetsiz yalaka fırsatçı köpekler. Şükürsüz uğursuzlar..

#SGKpersoneliuzmanlıkistiyor Herkes bişey istiyor ... Atama bekleyen Zamları geri çek diyen Hak hukuk 🤣🤣🤣🤣 özür dilerim gülme geldi,,, Şey ,,, Yapan Yok duyan yokkk Pardon 🤣🤣🤣 bak yine gülme.

➡️ Üye olan herkese 20 TL! Yatırım yapan herkese %30 Çevrimsiz Bonus ve daha fazlası için ⬅️ 🌟🌟 🌟🌟 #SGKpersoneliuzmanlıkistiyor #YandaşTFFistifa Hayırlı Cumalar 😴 şartlandırmışlar maaşlıya pirelileri 😴.

➡️ Üye olan herkese 20 TL! Yatırım yapan herkese %30 Çevrimsiz Bonus ve daha fazlası için ⬅️ 🌟🌟 🌟🌟 #SGKpersoneliuzmanlıkistiyor #YandaşTFFistifa Hayırlı Cumalar 😴 şartlandırmışlar maaşlıya pirelileri 😴 Photo

Havuz paraları gaspedildi sustuk, İkramiyemiz gitti baktık, Ek ödemeler kırpıldı anlamadık, Acaba neden? Ancak SGK çalışanları birleşirse kazanır. #SGKPersoneliUzmanlıkistiyor.

Kanunlar mevzuatlar genelgeler iş yükü altında ezilen personel için #sgkpersoneliuzmanlıkistiyor @zehrazumrutS.

Worldwide Twitter Trends Now