Worldwide flag

🕓

#SokağaGel In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Kurda sormuşlar ; “Hangi dağın kurdusun ?” diye, “Karanlık çökünce bütün dağlar bizimdir.” demiş... #SokağaGel Gel bekliyoruz 🐺🤘.

#SokağaGel Twitter

#SokağaGel Photo

#SokağaGel Top Tweets On Twitter

#SokağaGel çağrısı yapanlara, sıradan bir kafe açılışına giriş anımızı hatırlatalı!! @sedat_peker.

Ekmek TL iken Elektriğe : %45 Doğalgaza : %40 Akaryakıta : %35 Gıda Ürünl : %55 Et Ürünl : %50 Tekel Ürün : %40 zam yapıldığında sokağa dökülmeyen insanlar ekmek 75 kuruş oldu diye sokağa da bu gaza da gelmeyecektir sanırım. #SokağaGel.

Sokağa Hâk için Çıkana Canım Feda Ama Dış Güçlere Köpeklik Yapıp Bok için Çıkana ise Küreğin Sapı üne Girsin O Kadar!.. #SokağaGel.

#SokağaGel’i görünce etkinlik var sandım. Yine siyasetmiş amk. 82 milyon ülke yönetimini konuşacaksak, bizi yönetenleri neden seçiyoruz?.

15 Temmuz darbe girişimini sinema tiyatro gibi evden izleyip bankamatikten para çekenler haydi buyrun vallahi. Bu çığırtkanlığı yapıp milletti sokağa davet edenler bu sefer bu vatan evlatları sizin burnunuza zil takıp oynatır bilesiniz mıçı yiyen buyursun gelsin #SokağaGel.

Emin olun siyasi çıkarları için sizlere #SokağaGel in diyen it oğlu it boğazda deniz manzaralı evinde viski Siz jop yerken o alağavatlar ikinci şişeyi aç.

Taksiye %25, dolmuşa%25, okul servislerine%13 isparka% 50 üzeri zam Hamidiye su% 50 vapura%20 halk ekmeğe% yanlış anlaşılmasın zam değil! finansal düzme! Bu kadar düzmeden sonra belediye kar yaptı diyecek israfın önüne geçtim diyecek tabi yersen! #sokağagel.

Hayat sokakta güzel 😆😆😆🤷‍♀️🤷‍♀️🍻🍻🍺🍺 bir ara slogandı! Bu arada bira 🤦‍♀️🤮🤮🤮 #SokağaGel.

#SokağaGel bu kimin çağrısı?zaten ortalık çok sakin değil,bi durun hele!.

#SokağaGel SOKAĞA GELDERKEN ÇOK İYİ DÜŞÜNMEK GEREK YORUMU SİZLERE BIRAKIYORUM ARKADAŞ.

#SokağaGel Photo

#SokağaGel 15 temmuzda korkup kacan zihniyet şimdi sokağa cıkacak mış mış..

#SokağaGel diyenin bu tagı çıkaranın gaza gelip sokağa çıkanın anasını eşşekler kovalasın.

#SokağaGel diyen terörist hesaplar mercek altına alındı.. CIAKUŞ tivitter ülkeden SÜRÜLEBİLİ demedi demeyin..

Kurda sormuşlar ; “Hangi dağın kurdusun ?” diye, “Karanlık çökünce bütün dağlar bizimdir.” demiş... #SokağaGel Gel bekliyoruz 🐺🤘.

#SokağaGel Photo

#SokağaGel diyorsunuz da aga sokaklar çıkılacak gibi mi? Burası çukur seti değil pendik/esenyalı.

Heç kusura bakma Şuan balık Sonra gelsem olmaz mı😜😁 #SokağaGel.

#SokağaGel Photo

An itibariyle; #SokağaGel etiketi BOT hesaplarla TT yaptırılıyor. Robotlar ile hazırlanan sahte gü Bu kimin işi? Sokak kime fayda sağlar? Oyuna gelmeyin !!.

#SokağaGel Photo

REİS 16 Temmuz sabahı Millet Sokaktayken Bazı Kararlar Alsaydı,Ne Buna karşı Sokağa çıkacak embesil laikler olurdu,ne de Avrupa amerika denilen itler konuş Şu an 15 Temmuzdan Önceye döndü Merhametten Maraz Doğ #SokağaGel.

bi̇r Hri̇sti̇yanin Hacca Gi̇tmesi̇ Ne Kadar Saçma İse, Müslümanin Demokrat Olması Da Aynı Derecede Saçmadır. #SokağaGel.

#SokağaGel çağrıları tamamen fitne ve kaostur! Güzel ülkenin İtidal ve birlik içinde,kaosa prim vermeden yoluna yürümesi yakışan olandır!.

#SokağaGel mış gelirsem okkalı bir Osmanlı tokati yersiniz 🤣😜.

#SokağaGel Photo

#SokağaGel #delilsizyargılamasonbulsun Haksız güç ZALİM; güçsüz HAK çaresizdir. Tek mevlası da Rabbidir. Güvenenler ancak Allah’a güvensin..

#SokağaGel gör sevgim gerçek olmasaydı aglayabilirmiydim😞🔭.

#SokağaGel Photo

#SokağaGel Sıkar geldiğiniz gibi popişinize yediğiniz tepme ile gidersiniz. #TOMA özleminizi anlayabiliyorum..

Robotların #SokağaGel çağrısına aklı selim biri uymaz. CHP, İYİ PARTİ bu kadar güçlenmişken, AKP günden güne eriyip bitiyorken, Erdoğan karşıtları Milleti sokağa çağırmaz. Ortada yine dönen şeyler var..

Worldwide Twitter Trends Now