Worldwide flag

🕓

Tacizİftirası KolayOlmasin In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Tacizİftirası KolayOlmasin,hatta çok detaylı araştırılsın, DİKKAT !!↙↙ soğuk kanlı,gayet rahat,kendi öz babasına iftira atabilecek kadar tehlikeli, ustaca yalan söylebilen ancak söyledikleri arasında tutarsızlık, olan SOSYOPAT kişiliğe sahip bir kişilik.

Tacizİftirası KolayOlmasin Twitter

Tacizİftirası KolayOlmasin Photo

Tacizİftirası KolayOlmasin Top Tweets On Twitter

SUÇSUZ TERTEMİZ İNSANLAR NEDEN HAPİSTE? --- Tacizİftirası KolayOlmasin.

Tacizİftirası KolayOlmasin BİR O KADAR TACİZDE İYİ HAL İNDİRİMİ DE KOLAY OLMASIN EFTEN PÜFTEN NEDENLERLE CEZA İNDİRİMİ UYGULANMASIN.

İFTİRA VE ALGI OPERASYONLARIYLA TERTEMİZ MÜSLÜMANLARI SUÇLAYANLAR, SUÇ YOKSA Kİ YOK MUTLAKA YARGIYA HESAP VERECEKTİ Tacizİftirası KolayOlmasin.

@Seral_Koprulu Tüm Türkiyeyi kandırmıştı. Şimdi de aynı oyunu oynuyor. İftiralar yalanlar bu şahsın yaşam temeli olmuş. Tacizİftirası KolayOlmasin.

16. Seda Sayan bu kişiye dava açmalı. Kendi canlı yayın programına çıkıp, Allah adına yemin edip ailesine iftiralar atmıştı Tacizİftirası KolayOlmasin.

Tacizİftirası KolayOlmasin bu iftiracıları atanlar Adnan Oktar hocamızdan önce Babam bana tecavüz etti diyen ahlaksız pislik iftiracı münafık Ceylan özgül ve yandaşları.

@Aylin39134403 @Seral_Koprulu Delil kuvetli delil getirilmeli Tacizİftirası KolayOlmasin.

Tacizİftirası KolayOlmasin,hatta çok detaylı araştırılsın, DİKKAT !!↙↙ soğuk kanlı,gayet rahat,kendi öz babasına iftira atabilecek kadar tehlikeli, ustaca yalan söylebilen ancak söyledikleri arasında tutarsızlık, olan SOSYOPAT kişiliğe sahip bir kişilik.

Bir insanı karalamak veya sırf husumet duyduğu için cinsel istismar iftirası atıp tutuklattırmak ahlaksızlıktır. ❗ Tacizİftirası KolayOlmasin.

Tacizİftirası KolayOlmasin Photo

@OuzhanK08059048 @endtimes2120 Ceylan Özgül denilen şahıs daha öncede babasının kendisini kaçırdığını annesinin önünde defalarca tecavüze uğradığını söyledi. Daha sonra iftira atmıştım dedi. Tacizİftirası KolayOlmasin.

Tacizİftirası KolayOlmasin Photo

Soruşturma olmadan, soruşturma veya dava sonucu beklemeden, toplumda birçok kez zanla, tahminle peşin hüküm verilen en birincil konu cinsellik konuları. Bu yüzdencinsel taciz tecavüz iddialarının önü mutlaka devletimizce kesilmeli. Tacizİftirası KolayOlmasin.

Tacizİftirası KolayOlmasin Photo

Bir insanı yalanlarla karalamak ve sırf husumet beslediği için istismar iftirası atmak büyük ahlaksızlık. Tacizİftirası KolayOlmasin.

@Fildan44249394 Medya yoluyla sahtekarlık ve iftira haberler yapanlar da hukuk önünde mutlaka hesap vermeli. Tacizİftirası KolayOlmasin.

Bir insanı karalamak veya sırf husumet duyduğu için Cinsel İstismar İftirası atıp tutuklattırmak büyük ahlaksızlıktır. Sn Adnan ve arkadaşlarımız gibi çok fazla masum insan cinsel istismar iftirası yüzünden cezaevinde yatıyor. Tacizİftirası KolayOlmasin.

Tacizİftirası KolayOlmasin Bir insanı karalamak veya sırf husumet duyduğu için cinsel istismar iftirası atıp tutuklattırmak ahlaksızlıktır. ❗ #pazar.

Bir insanı karalamak veya sırf husumet duyduğu için cinsel istismar iftirası atıp tutuklattırmak büyük ahlaksızlıktır. Sn Adnan ve arkadaşlarımız gibi çok fazla masum insan cinsel istismar iftirası yüzünden cezaevinde yatıyor. Tacizİftirası KolayOlmasin.

Tacizİftirası KolayOlmasin Tacizİftirası KolayOlmasin Tacizİftirası KolayOlmasin.

Tacizİftirası KolayOlmasin Photo

@HasanBGuner1 @seldaoktar1 Çok doğru söylüyorsun. Taciz iftirası bu kadar kolay olunca da karaktersiz ve așağılık șahısların husumet sebebiyle çok rahat kullandıkları yöntemdir. Tacizİftirası KolayOlmasın.

İftiracı çetesi cezaevindeki bayan arkadaşlarımıza özellikle psikolojik baskı uyguluyor. Cezaevinden ancak iftira atarak çıkabileceklerini iftira atmazlarsa ömür boyu çıkamayacaklarını iddia ediyor. Tacizİftirası KolayOlmasin.

Yalan iftiralar yüzünden kardeşlerimiz, arkadaşlarımız, eşlerimiz, babalarımız mağdur olmasın. Konuya müdahele edilsin. Somut delil sunulmadan ortaya atılan yalan iftiralar geçersiz sayılsın. Tacizİftirası KolayOlmasin.

Tacizİftirası KolayOlmasin Photo

Tacizİftirası KolayOlmasin Senede 354 Bin 600 Erkek Cinsel İstismar İftirasına Uğruyor. Çünkü husumetli en kolay yoldan bu şekilde intikam alacağını düşünüyor..

YASADAKİ VAHİM BOŞLUK YÜZBİNLERCE İNSANI MAĞDUR EDİYOR! Tacizİftirası KolayOlmasin Çünki bu iftirayı atandan herhangi bir delil getirmesi istenmiyor yani kadının-beyanı yeterli oluyor. Bu da suistimale açık bir durum oluşturuyor..

Ne kadar basit, birisi sizi karalamak istiyorsa; kanıtsız, şahitsiz, delilsiz şu yada bu şahıs beni taviz etti demesi yeterli ! Bu duruma acilen müdahale edilmeli ! Ülkemizde milyonlarca insana haksız yere iftira atıldığını biliyormusunuz ? Tacizİftirası KolayOlmasin.

Taciz ve istismar isnadinin ozellikle secilmesinin nedeni bu iftirayi ortaya atanlardan kanunen bu sucun islendigine dair herhangi bir delil istenmiyor olmasidir. Tacizİftirası KolayOlmasin.

1. Tacizİftirası KolayOlmasin Bakanlık şikayet hattına yılda 400 bine yakın sahte ihbar geliyor yani tam 400 bin erkeğe çıkar amaçlı, menfaat amaçlı, tuzak kurma niyetiyle iftira atılıyor. Bu korkun bir rakam. Devletimiz buna önlem almalı..

Tacizİftirası KolayOlmasin Photo
Worldwide Twitter Trends Now