Worldwide flag

🕓

#TankPaletTürkiyedir In News: The Most Popular Tweets

Müjde, buğday, mısır, arpa, pirinç, bakliyat ithalatında ve domates salçası ithalatından gümrük vergileri sıfırlandı. Güçlü Türkiye(!) işte bu. Sonunda soğan, domates salçası, buğday, arpa ithal eder hale geldik. Tebrikler. koydunuz mu? #çarşamba #TankPaletTürkiyedir

#TankPaletTürkiyedir Twitter

#TankPaletTürkiyedir Photo

#TankPaletTürkiyedir Top Tweets On Twitter

Senelerdir en verimli fabrika seçilen tank palet fabrikası özelleş ay önce 70 tane obüs siparişi geliyor fakat yapılmaya başlanmıyor Türk milleti unutmaz ! #TankPaletTürkiyedir.

#TankPaletTürkiyedir The attack on the sardine was attacked by the lion of the sea, then the fish of tuna, then a bird, then the shark, then the dolphins Eventually the whale came and destroyed everything 🦈.

#TankPaletTürkiyedir Her fabrika birilerinin rant kapısı oldu. Sıra askeri fabrikalara ve tersanelere geldi. Uçuyoruz valla.

#TankPaletTürkiyedir
Her fabrika birilerinin rant kapısı oldu. Sıra askeri fabrikalara ve tersanelere geldi. Uçuyoruz valla Photo

Müjde, buğday, mısır, arpa, pirinç, bakliyat ithalatında ve domates salçası ithalatından gümrük vergileri sıfırlandı. Güçlü Türkiye(!) işte bu. Sonunda soğan, domates salçası, buğday, arpa ithal eder hale geldik. Tebrikler. koydunuz mu? #çarşamba #TankPaletTürkiyedir.

Müjde, buğday, mısır, arpa, pirinç, bakliyat ithalatında ve domates salçası ithalatından gümrük vergileri sıfırlandı. Güçlü Türkiye(!) işte bu.
Sonunda soğan, domates salçası, buğday, arpa ithal eder hale geldik.
Tebrikler. koydunuz mu?
#çarşamba #TankPaletTürkiyedir Photo

#TankPaletTürkiyedir TELEKOM’u özelleştirdiler Şeker Fabrikalarını özelleştirdiler zararı TÜRK MİLLETİNE geldi. Şimdi Savunma Sanayinin göz bebeğini özelleştirmek Bu Vatana karşı büyük bir gaflettir. Milli kurumları ona buna peşkeş çekmek AKP yi yönetenler için alışkanlık oldu.

#TankPaletTürkiyedir TELEKOM’u özelleştirdiler Şeker Fabrikalarını özelleştirdiler zararı TÜRK MİLLETİNE geldi. Şimdi Savunma Sanayinin göz bebeğini özelleştirmek Bu Vatana karşı büyük bir gaflettir. Milli kurumları ona buna peşkeş çekmek AKP yi yönetenler için alışkanlık oldu Photo

#TankPaletTürkiyedir 50 yillik tecrubenin geriye kazanimi cok zor olur fabrikamizda bulunan bilgi beceri ve tecrübe ozellesmeyle FABRIKANA SAHIP CIK TÜRKİYE.

#TankPaletTürkiyedir 50 yillik tecrubenin geriye kazanimi cok zor olur fabrikamizda bulunan bilgi beceri ve tecrübe ozellesmeyle FABRIKANA SAHIP CIK TÜRKİYE Photo

@davututlu İlahi Aşk Meyvesini verdi.#TankPaletTürkiyedir.

@davututlu İlahi Aşk Meyvesini verdi.#TankPaletTürkiyedir Photo

#TankPaletTürkiyedir 50 yillik tecrubenin geriye kazanimi cok zor olur fabrikamizda bulunan bilgi beceri ve tecrübe ozellesmeyle kaybolmamali FABRIKANA SAHIP CIK Türkiye,,.

#TankPaletTürkiyedir 50 yillik tecrubenin geriye kazanimi cok zor olur fabrikamizda bulunan bilgi beceri ve tecrübe ozellesmeyle kaybolmamali
FABRIKANA SAHIP CIK Türkiye,, Photo

Çıktı piyasaya yine Harb-iş sendikacıları. BMC ile anlaşmak zorunda kalan sendikacılar burada TT cilere para döküp gündem olma çabasında. Yoksa işçiler için değişen birşey olmadığını başkan söyledi. #TankPaletTürkiyedir.

#TankPaletTürkiyedir #TankPaletTürkiyedir Tankpalet Türkiye’nin en büyük zırhlı aracı FIRTINA OBÜSÜ yapmıştır. 281 adet TSK envanterine teslim etmiştir ..

#TankPaletTürkiyedir
#TankPaletTürkiyedir
Tankpalet Türkiye’nin en büyük zırhlı aracı FIRTINA OBÜSÜ yapmıştır.
281 adet TSK envanterine teslim etmiştir . Photo

#TankPaletTürkiyedir 50 yillik tecrubenin geriye kazanimi cok zor olur fabrikamizda bulunan bilgi beceri ve tecrübe ozellesmeyle kaybolmamali FABRIKANA SAHIP CIK TÜRKİYE.

#TankPaletTürkiyedir 50 yillik tecrubenin geriye kazanimi cok zor olur fabrikamizda bulunan bilgi beceri ve tecrübe ozellesmeyle kaybolmamali
FABRIKANA SAHIP CIK TÜRKİYE Photo

Bak Türkiyem bu adamıda bu partiyi de hayat boyu garanti altına alan bizim halkımız tepemizde zıplasa dahı oy verildi bu adama yine verilecek o yuzden kendinizi yormayın dediğinden dönmez amerika sanmayın kendinizi yaptımınız olamaz yersiniz gazı #TankPaletTürkiyedir.

#TankPaletTürkiyedir Türk Silahlı Kuvvetlerinin her türlü ihtiyacını karşılayan bu tesis milli kalmalıdır.

#TankPaletTürkiyedir
Türk Silahlı Kuvvetlerinin her türlü ihtiyacını karşılayan bu tesis milli kalmalıdır Photo

#TankPaletTürkiyedir Fırtınayı poyrazı yaptık 7 yıldan beri yalvarıyoruz Altayı da yerli ve milli olarak Türk işçisi Türk mühendisi yapsın. Sonuç hepsi yabancı ellerin oluyor. Askeri fab. Ve tersaneler özelleşemez.

#TankPaletTürkiyedir
Fırtınayı poyrazı yaptık 7 yıldan beri yalvarıyoruz Altayı da yerli ve milli olarak Türk işçisi Türk mühendisi yapsın.
Sonuç hepsi yabancı ellerin oluyor.
Askeri fab. Ve tersaneler özelleşemez Photo

#TankPaletTürkiyedir #TankPaletTürkiyedir Çünkü TSK nın Tüm zırhlılarının Palet ihtiyacını sıfırdan yapan bu ihtiyacı karşılayan TEK! Fabrikadır..

#TankPaletTürkiyedir
#TankPaletTürkiyedir Çünkü TSK nın Tüm zırhlılarının Palet ihtiyacını sıfırdan yapan bu ihtiyacı karşılayan TEK! Fabrikadır. Photo

#TankPaletTürkiyedir İstismar diyenler aynaya bakınca utanabiliorlarmı merak ediyorum.

Sebebi nedir? Bir kişi adam akıllı bir sebep söylemiyor. Özelleştirmeyin diyenlere, satılmıyor işletmesi veriliyor gibi savunma yapılıyor? İyide özelleştirecek sebep nedir?Bu ülke doyuramadı sizi. Doymadınız #TankPaletTürkiyedir.

#TankPaletTürkiyedir diyorsunuz; Katarlıya satılınca Katar Türkiye mi olacak, Türkiye Katarlının mı? Ethem Sancak demeyin, zat; Türk değilim, Arabım diyor.

Çıktığımız yol, nizam-ı âlem için gaza yoludur. Gök yeleli atlarımızla ufukları aşan dek, gündoğumundan günbatımına Allah’ın adaletini yayana dek durmayacağız. Yolumuz yedi iklime, bütün denizlere, bütün ırmaklaradır. Yolumuz en yüce hedefe Kızıl Elma’yadır #TankPaletTürkiyedir.

#TankPaletTürkiyedir Dünyada ilk 5 te ve son 10 yılda 3 kez en verimli askeri fabrika seçilen Bu tesisimiz Millidir..

Sayın Bohçalı, bu hesapla ne yapmak, nereye varmak istemektedir? Bilenler açıklayabilir mi? #11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu #TankPaletTürkiyedir.

#TankPaletTürkiyedir Alternatifi olmayan ve Hiç bir özel sektörün dahi yapamadığı bir çok üretimi ,bizler yapiyoruz 1975 ten ızın hiç birşeye hiçbir kimseye ihtiyacı obuslerini yaptık Altay tankininda en iyisi yaparız biz bize yeteriz.

#TankPaletTürkiyedir hala anlamayanlar var. Konu vatan millet değil. Konu peşkeş ve yeşillik. Boşuna konuşmanın anlamı yok. % 52 geldiği gün herşey bitmişti zaten..

Lan yazıyorsunuz yazıyorsunuz sonra özelleştirsene oy veriyorsunuz Sizide anlamıyorum #TankPaletTürkiyedir.

#TankPaletTürkiyedir Türk Silahlı Kuvvetlerinin her türlü ihtiyacını karşılayan TürkiyeDe tek olan askeri fabrikamız Millidir Milli Kalmalıdır.

Worldwide Twitter Trends Now