Worldwide flag

🕓

Tanzim Satış In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Et yerken otu bile bulamaz olduk Teşekkür ediyoruz ama vatandaşa verdiğiniz hizmet eziyet haline gelmemeli Şimdiye kadar niye pahalı verdiler insanlara? Tanzim satış noktalarında gıda satışı başladı, vatandaş yeni uygulama için diyor? 👉🏼.

Tanzim Satış Twitter

Tanzim Satış Photo

Tanzim Satış Top Tweets On Twitter

Büyük müzik festivallerinin bilet kuyruğunda bekleme hayalleri kuran gençliğe tanzim satış kuyruğu şoku.

Tanzim satış noktalarında kuyruklar uzayıp gidiyor. Havuz medyasıda kuyrukları rağbet diye sunuyor. (Şubat enflasyonuda tanzim satış fiyatlarıyla ölçülecektir 😂😂).

@hocaniztarih İleri zekalı, memlekette yokluk olduğundan tanzim satış yapılmıyor, senin gibi Fırsatçılık yapıp memlekete ne gibi bir kötülük yaparım diye fiyatları beş kat yükselten komisyoncuların oyununu bozmak için tanzim yapılıyor çok cahilsin keşke görsen.

Aal-Kai auf dem Hamburger Fischmarkt via Tanzim satışı yapanlar Alman Balık satıcılarından satış taktiği öğrenebilirler😂😂🐟🐠🐟🐠.

Devletin piyasadaki devasa spekülatör/stokçu/market karını makul seviyelere düşürmek, fiyatları dengelemek ve halkın ucuza sebze-meyve sahip olmasını sağlamak amacıyla tanzim satış mağazaları açmasından rahatsız olmak için nasıl bir ruh ve sinir hastalığına sahip olmak lazım?.

Tanzim satış araçları övünülecek, gurur duyulacak ve hatta hava atılacak bir şey değil aksine ülkenin gidişatındaki boktanlığın bi simgesi ve rezalet durumların habercisidir..

Et yerken otu bile bulamaz olduk Teşekkür ediyoruz ama vatandaşa verdiğiniz hizmet eziyet haline gelmemeli Şimdiye kadar niye pahalı verdiler insanlara? Tanzim satış noktalarında gıda satışı başladı, vatandaş yeni uygulama için diyor? 👉🏼.

📻 ÇİFTYARIK DENEYİ : 📻 🐱 #AşkİçinRiskAl Tanzim Satış #ÖzgecanAslan Ohh Karıcığım Gürsel Tekin hipofiz aktarabilme başçı çekirdeksiz 🐱.

Belediyelerin uygun fiyata sebze satacağı tanzim satış noktaları bugün itibari ile başladı. Alışveriş yapan bazı vatandaşlar duruma tepki gösterirken bazı vatandaşlar da fiyatlardan duydukları memnuniyeti dile getirdi..

Tanzim satışa şaka yollu komünizm benzetmesi yapılabilir ama gerçekte alakasız. Arz yapısında ve tedarik zincirinde dönüşüm yapmadan sadece son halkada mevcut yapıdaki başka bir aktör yerine eklemlenen, miktar olarak önemsiz sembolik satış yapan ve kalıcı olmayan bir uygulama bu..

Tanzim Satış Noktaları soğan patatesi 5 liranın altına indirdi. Tanzim Döviz Büroları da gelir mi acaba? Dolar: 2,64 TL. !!!.

@barisyarkadas @Can06Ankara Tanzim satış çadırları,hele hele 2kg sınır koymalarının anlamı, Biz insanlarla ortak olmak istiyoruz” demektir. Görünüşe göre önümüzdeki günlerde Nobel Ödülü kazanacaklardır..

Cumhurbaşkanımız [email protected]_Erdogan:Tanzim satış noktaları, semt pazarları kurarak bugün resmen ucuz meyve, sebze satışına başladık. #MemleketİşiGönülİşi #ÖnceMilletÖnceMemleket.

Tanzim Satış Photo

🚷 ADNAN OKTAR VE FİKİRLERİ ÖZET İZLE 🚷 ⤵ #pazartesi Deniz Eren Demir Tanzim Satış Gürsel Tekin #AşkİçinRiskAl üsteleyiş kiralık kasa uysallaştırma ⤵.

Tanzim satış için 2 kg kota koymuşsunuz da kuyruklara tekrar girerek o kotayı istismar edenler olacaktır; karneye bağlayın bence siz bu işi..

@bekiservet 34 ilçede 50 farklı noktada tanzim satış noktası..

Tanzim Satış Noktalarının dışında merkez ve çevre ilçelerde çeşitli noktalarda tır ve otobüslerle de mobil satış hizmeti verilecek..

Büyükşehir Belediyemiz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı doğrultusunda vatandaşlara uygun fiyatta sebze satışı için harekete geçti. Başkent’te ilk etapta 15 noktaya kurulan Halk Sebze Tanzim Satış Çadırları, bugünden itibaren ürün satışlarına başladı..

Tanzim Satış Photo

Millet, tanzim satış aracının önünde sebze ve meyve kuyruğuna girmiş. Gaz kuyruğundan sebze, meyve kuyruğuna :) Geçmiş dönemlerle ilgili ne dedilerse başlarına geldi..

bir tane mobil tanzim satış aracı levent otobüs duraklarının önünden tam gaz geçti. bir bölgede acil meyve-sebze ihtiyacı hasıl oldu herhalde..

Dün belediye bakkallık yapmaz diyerek “halkçı belediyelerin” tanzim satış mağazalarını karalayan, kapatan fırıldak bugün tanzim satış mağazalarını keşfetmiş gibi yapıp oy devşirmeye çalışıyor..

Muhalefet, güya millet ittifakı, fetö hdpkk ve diğerleri, nedense mobil tanzim satış magazası ucuz sebze meyve , merkezlerinden hiç hazzetmediler, hatta uykularını kaçırmış niye?? Tamda seçime kısa süre kala nede güzel olmuştu marketlerde pazarlardakı pahalılık?.

Manzaralı tanzim satış, yerimizi aldık bakalım 👍👍.

Tanzim Satış Photo

Cumhurbaşkanımız Sn. @RT_Erdogan: ✅Hükümet olarak Hazine ve Maliye Bakanlığımız, Tarım ve Orman Bakanlığımız ve Ticaret Bakanlığımız ile el ele verdik, yarından itibaren Tanzim Satış Mağazalarıyla illere giriyoruz. ✅Bu mağazalarda ürünler adeta maliyetine satılacak..

Sayın Cumhurbaşkanımızın müjdelediği, halkımıza uygun fiyatlı sebze ulaştırılabilmesi için Tarım Bakanlığımız tarafından temin edilen ürünleri “Halk Sebze” tanzim satış noktaları ile vatandaşlarımıza sunuyoruz..

Tanzim Satış Photo
Worldwide Twitter Trends Now