Worldwide flag

🕓

#tffyokhukmundedir In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Ofsayt kuralı değişmiş. Kaleye en yakın hücum oyuncusunun eli, kaleye en yakın savunma oyuncusunun Allah sizi bildiği gibi yapsın @TFF_Org #tffyokhukmundedir.

#tffyokhukmundedir Twitter

#tffyokhukmundedir Photo

#tffyokhukmundedir Top Tweets On Twitter

Bursada bulunan bulunmayan tüm Göztepelilerin ahı tutsun da Allah belanızı versin. @TFF_Org #tffyokhukmundedir.

Bütün bu senaryolara rağmen dusmezsek, senye fikstür çekiminden 34. Hafta son düdüğe kadar yakanizdayiz @TFF_Org biz bu ligte seneye çok eglenecegiz, sizi #Tffyokhukmundedir.

Allah belanızı fitil fitil gelsin inşallah @TFF_Org @hakemkalkavan #Tffyokhukmundedir #metekalkavan.

2 golümüzü de saymayan @TFF_Org biz sizi zaten yok hükmende gördük #Tffyokhukmundedir haftaya da koyacağız hadi bakalım onu da saymayı#HakkımızıHelalEtmiyoruzTFF @beINSPORTS_TR.

VAR ınızı da sikeyiiimm ofsaytınızı da sikeyiimmm çizgiyi çizeni de sikeyimm kamera açılarınızı da alayınızı sikeyim orospu çocukları #Tffyokhukmundedir.

Bizim maçın neden bu saate koyulduğunu şimdi anladık sanırım. Hakeme denmiş git doğra sen bu Göztepe yi ne de olsa gs başakşehir maçı var konuşulmaz demişler yazıklar olsun #Tffyokhukmundedir.

Erzurum maçını pazartesiye alamaları,2 golü vermemeleri daha ne yapacaksın @TFF_Org kafamıza Nova mı atacaksın @TFFSuperLig #tffyokhukmundedir.

Allah belanı versin senin @TFF_Org İnadına GÖZ GÖZ GÖZTEPE! #tffyokhukmundedir.

Herkesin sanki bi yerlerde gizli videosu varmış gibi ses çıkarmamalar, kollamalar korkmalar , bar sistemini yok sistemi olarak kullanan tek ülkeyiz #tffyokhukmundedir.

Ofsayt kuralı değişmiş. Kaleye en yakın hücum oyuncusunun eli, kaleye en yakın savunma oyuncusunun Allah sizi bildiği gibi yapsın @TFF_Org #tffyokhukmundedir.

#tffyokhukmundedir Photo

Adamlar kafasına göre çizgi çizip iptal ediyor amk böyle sistemin anasını sikiyim #Göztepe #tffyokhukmundedir.

Beinsportun Arap sahipleri; Federasyon ve Hakemler tarafindan Şampiyonu belirlenen lige boşuna para harciyoruz diyerek bir dahaki ihaleye girmeme karari almiş. #tffyokhukmundedir @TFF_Org.

2 sezondur süper ligte o kadar doğradığımız maçlar olduki yönetimin buna ses çıkarması için küme düşme potasını ilgilendirceği maça gelince mi konuşmaya başladılar? Halbuki bugüne kadar yapılan hatalara tepkilerini ortaya koysalardı şuan bu durum olmayabilirdi #tffyokhukmundedir.

Eğer böyle devam edicekse 18 tane takımdan 17si çekilsin ligten bir tek gs kalsın nasıl hem hiç yorulmazsiniz #tffyokhukmundedir.

Mübarek Ramazan ayında Kul hakkı yiyenleri Asla unutmayacağı -Akp -galatasaray. #tffyokhukmundedir.

Bali çektik biz bu gece, boyun eğeceksiniz Göztepe’mize! #tffyokhukmundedir.

Gelişmeler güzel tıpkı antalya ya finale gittiğimiz zaman ki havadamdayim bursaya keyifle gidip keyifle döneceğimden eminim .. #Tffyokhukmundedir #Göztepe 💛❤.

Şanlı Göztepe taraftarı olarak ne koridolardan çıktık gidilmez denen deplasmanlardan döndük sevinçten çok üzüldük bizi diğerleri ile karıştırmayın onlar var birde Göztepe var bizi siz mi yıldıracaksınız #tffyokhukmundedir.

Futbol borsada değil arsada güzeldir. Göztepe’nin gözünde tff’nin hükmü yoktur! #tffyokhukmundedir.

#tffyokhukmundedir Var olabilmasi için VAR ın adilleşmesi, federasyonun şeffaflaşması, hakemlerin tarafsızlığı.

Hem TFF, hem de VARa rağmen hakem kalitesi her geçen gün daha çok düşen hakemler de hukmundedir. #tffyokhukmundedir.

#tffyokhukmundedir ancak maalesef tffyi oluşturanlar hala görevdedir ve Türk futbolunu dibe çekmeye devam etmektedir..

Göztepe düşmanı orospu çocukları, Türkiye futbol federasyonu değil istanbul futbol federasyonu olarak değiştirin isminizi. #tffyokhukmundedir.

Masabaşı oyunlarınız, eyyamcı hakemleriniz, oynatmaya çalıştığınız senaryolar bize sökmez. Göztepe büyüktür eyvallah etmez! #tffyokhukmundedir.

Tarihimiz isyanlarla dolu şimdi sıra sizde @TFF_Org #tffyokhukmundedir.

Worldwide Twitter Trends Now