Worldwide flag

🕓

#TransferYoksaİstifa In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Fenevliler yatıyo kalkıyo Cimbomla uğraşıyor. Ulan az önce Adamlar hem Başakşehirden Hem Porto dan kasasına para koydu 😂 Çok boş insanlarsınız ağlayın 😂 #TransferYoksaİstifa.

#TransferYoksaİstifa Twitter

#TransferYoksaİstifa Photo

#TransferYoksaİstifa Top Tweets On Twitter

Türkiye birlik oldu. Yüzlerce kulüp taraftarı aynı başlık altında topladı. #Transferyoksaİstifa edin. Taraftarı germeyin. @Fenerbahce.

Huylu huyundan vazgeçmezmiş demi? Bkz: Geçen sene transfer dönemi Nerde Falcao? #AbduerrahimFalcaoNerede #Transferyoksaİstifa.

Transfer yoksa 1 şampiyonluk daha gelir, çünkü floryada bir imparator var. Yeni bir Ozan daha çıkartır oralardan #TransferYoksaİstifa.

Siz daha Falcao formasını almadınızmı hashtag açıçağınıza kaçıçak tünel açın liseliler ve fenerbahçeliler #TransferYoksaİstifa.

#TransferYoksaİstifa Photo

Siz daha Falcao formasını almadınızmı hashtag açıçağınıza kaçıçak tünel açın liseliler ve fenerbahçeliler #TransferYoksaİstifa #AbdürrahimFalcaoNerede.

#TransferYoksaİstifa Photo

Tamam takımı mali olarak çok güzel idare ettiniz de idari olarak anasını siktiniz #TransferYoksaİstifa #AbduerrahimFalcaoNerede.

Siz daha Falcao formasını almadınızmı hashtag açıçağınıza kaçıçak tünel açın liseliler ve fenerbahçeliler #TransferYoksaİstifa.

Siz konuyu yanlis anlamissiniz hayrani oldugu icin cektirmis fotoyu #TransferYoksaİstifa.

#TransferYoksaİstifa Photo

#TransferYoksaİstifa kardeşimle 100 lirasına iddaa girmiştim Falcao gelmez die avucum kasınıyor tesekkurler Galaaataasaray😅.

Burda istifa isteyenler liseli ve fenerbahçeli çünkü kupalara hazımsız bir topluluk başarısızlar hadi başka kapıya #TransferYoksaİstifa.

Şu sacma sapan tagları açan ergen tayfası defolup gidin sizden taraftar maraftar olmaz #TransferYoksaİstifa.

#TransferYoksaİstifa Monaco bedavaya verecekken biranda müdahale gelmiş gibi isi Yokuşa sürüyor Mustafa Cengiz i yemek için Fransa lobisiyle liseliler mudahale ediyor bence 2 ay önce Cengiz i savunan taraftar suan gitsin istiyor twitter a müdahale edenler liseliler #oyunbuyuk.

Allah var, yeni malatyaspor’un yönetimini beğeniyorum. Adil Gevrek başkan şirket gibi yönetiyor takımını. Bu sene de çıkışlarını sürdürürlerse bir dahaki sene ayakları yere baya sağlam basacak!.. #Transferyoksaİstifa #AbdürrahimFalcaoNerede.

#TransferYoksaİstifa ey vizyon sahibi Ali Koç..o kadar isimden sonra orta sahaya mahmut tekdemir,defansa da zanka-serdar yaparsan git kendine iş ara başkan olarak kalamazsın artı.

#TransferYoksaİstifa kim açmış bilmiyom ama bizim ligde bi çok takıma gider bu, komple istifa edin hepiniz en iyisi 😃.

#TransferYoksaİstifa diyenler varsa siktirsin gitsin biz bize yeteriz biz menfaat için Galatasarayı tutmadık.

#TransferYoksaİstifa diyenler Galatasaray taraftarı doyumsuz ve vefasızdır ama bu kadar değil. Geçen senede istediğimiz transferler olmadı, ligin ilk yarısı forvetsizdik. Sonuç değişti mi ? Şampiyon GALATASARAY değil miydi ???.

#TransferYoksaİstifa diyenler tiner çekip kuş olup uçan tayfadanmı acep 🦅 yok yani başka türlü bu taga anlam veremiyorum da 🤔.

Amk adam elinden geleni yapıyo dış mihraplar takımdan uzak durun saçma sapan # yapmayın #TransferYoksaİstifa.

Siz Boş taglar ile uğraşırken Biz Hem Başakşehir Hem Porto dan Kasamiza para koyduk cik cikler 😂 Hüüüüüüü Ali Koç Vizyon len 😂😂😂 #TransferYoksaİstifa.

#TransferYoksaİstifa Photo

Fenevliler yatıyo kalkıyo Cimbomla uğraşıyor. Ulan az önce Adamlar hem Başakşehirden Hem Porto dan kasasına para koydu 😂 Çok boş insanlarsınız ağlayın 😂 #TransferYoksaİstifa.

#TransferYoksaİstifa Diagne yonetimin basarisizligi degil, taraftarin basarisizligi. Taraftar israrla Diagne yi alin demedi mi sonra suclu yonetim. Falcao da taraftar transferi olurda tutmazsa yine yonetime mi salliyacaksiniz. Bu her takimin taraftari icin gecerli.

Yemin ederim bıktım, her sene aynı yangıncı tayfa. Lig başladıktan 3 hafta sonra oooo başkanımız çok iyi, albayrak adamdır lafları çıkmaya başlar. Bunlar Fatih hocayı bile gönderir. Yazı #TransferYoksaİstifa.

transfer yoksa falan değil direkt istifa böyle transfer yönetimi olmaz gs aylarca bir oyuncunun peşinde koşmaz. gol kralı oyuncumuzu satamadılar üstüne değerini günden güne düşürdüler. son olarak onyekuru tekrar kiralanmalıydı babel feghouliyle olmaz bu iş #TransferYoksaİstifa.

Bakın her sene transferde geç kalıp bu taeaftarı üzme hakkınız yok evet iyi bi yönetimsiniz bu taraftar size minnettar ama her sene aynı filmi izletmeyin bize #TransferYoksaİstifa.

Worldwide Twitter Trends Now