Tuğçe Kazaz Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Tuğçe Kazaz Twitter

Hiçbir sebep yokken bu saatte uyandığım yetmemiş gibi üstüne Tuğçe Kazaz’ın siyasi görüşlerini dinledim. -Dante / İlahi komedya / Cehennem 7. Kat.

Sokaklarda kirlenenler sokakları Merve Boluğur Fetullah Gülen Hakan Şükür Saniye Jahrein Tuğçe Kazaz Azrail İsmailağa Zarif Şeyh kirletmezler Çünkü🔰🥣🥜.

Tuğçe Kazaz Photo,Tuğçe Kazaz Photo by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets Tuğçe Kazaz Photo

Tuğçe Kazaz kim, ne iş yapar tam olarak; siyasetçi mi, tarihçi mi, ekonomist mi? Bu kadar önemli okumuş, bilgili insanlar varken hangi akla hizmet için medyaya sunuluyor ve neden biz bu kadını bu kadar çok konuşma gereği duyuyoruz?.

Dolaşanlar Merve Boluğur Fetullah Gülen Hakan Şükür Saniye Jahrein Tuğçe Kazaz Azrail İsmailağa Zarif Şeyh kanında sızlatır bütün kaslarını azrail blöf yapmaz🕶🍫.

Tuğçe Kazaz Photo,Tuğçe Kazaz Photo by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets Tuğçe Kazaz Photo

Artık kaybettiğimde üzüleceğim hiçbir şeyi sokmuyorum Merve Boluğur Fetullah Gülen Hakan Şükür Saniye Jahrein Tuğçe Kazaz Azrail İsmailağa Zarif Şeyh hayatıma🐰🌦.

Tuğçe Kazaz Photo,Tuğçe Kazaz Photo by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets Tuğçe Kazaz Photo

👔🏢Bir anlık mutluluktur umutlanmak Merve Boluğur Fetullah Gülen Hakan Şükür Saniye Jahrein Tuğçe Kazaz Azrail İsmailağa Zarif Şeyh umutlara….

Tuğçe Kazaz Photo,Tuğçe Kazaz Photo by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets Tuğçe Kazaz Photo

Yok amirim bizim çocuklar Merve Boluğur Fetullah Gülen Hakan Şükür Saniye Jahrein Tuğçe Kazaz Azrail İsmailağa Zarif Şeyh bel altına çalışmaz!😎😉.

Tuğçe Kazaz Photo,Tuğçe Kazaz Photo by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets Tuğçe Kazaz Photo

Tuğçe Kazaz’ın taraflı ve yanlış tarih bilgisine inananlar olacak diye üzülüyorum. Ayrıca İsmet İnönü’yü tırnak içinde belirtirken karşısında bir an için İsmet Paşayı görse altına yapacağını kendi de bilmiyor geri zekalı..

Arkadaşlar Hakan Ural Tamer Karadağlı Tugce Kazaz vb sanatçıların tweetleri sahte aldanmayın onaylanmamis hesaplar sizi aldatiyor bilesiniz Hepsi fake hesap.

Ali
Ali

@tele1comtr Skyes ( veya Skays) değil Sykes (Sayks) 19. Yüzyıl değil 20. Yüzyıl… Tarihini yanlış hatırlıyo olabilirimi 1672 yerine 1678 dersen veya 1814 yerine 1821 dersen kullanabilirsin ama koca yüzyılı yanlış hatırlayamazsın. Tuğçe Kazaz bilgili gözükmek isteyen bir cahildir..

Ülkede kişi başına 10 tane herbokolog cahil düşüyor Tuğçe Kazaz da bunlardan biri.

Tuğçe Kazaz Photo,Tuğçe Kazaz Photo by Mahsun Başkurt ❤,Mahsun Başkurt ❤ on twitter tweets Tuğçe Kazaz Photo

Bakıyorum ezik aktroller döneklerin kraliçesi Tuğçe kazaz dan medet ummaya başlamış. #KorkmayınAcımayacak o seçim elbet gelecek.

Tuğçe Kazaz Photo,Tuğçe Kazaz Photo by Sıradan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı,Sıradan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı on twitter tweets Tuğçe Kazaz Photo

Adaları alalım. Fakat savaşın bedelini kim ödeyecek Tuğçe Kazaz mı? Kimin cebinden çıkacak savaşın maliyeti? 🫰💶 Daha önemlisi kimin cebine para girecek? Savaşın bedelini kim ödeyecek? Ve kim keyfini sürecek?.

Tuğçe Kazaz Photo,Tuğçe Kazaz Photo by GİZLER PRENSİ,GİZLER PRENSİ on twitter tweets Tuğçe Kazaz Photo

Tuğçe Kazaz bu kez dış politika yorumculuğuna soyundu: Sınırlar yeniden çizilmeli, gerekirse adalara girilmeli.

Tuğçe Kazaz Photo,Tuğçe Kazaz Photo by Yeniçağ,Yeniçağ on twitter tweets Tuğçe Kazaz Photo

🎣🌡💚Fetullah Gülen Hakan Şükür Jahrein Şeyh Merve Boluğur Tuğçe Kazaz Azrail Zarif İsmailağa #suluova.

Tuğçe Kazaz Photo,Tuğçe Kazaz Photo by Fercan Sakallı,Fercan Sakallı on twitter tweets Tuğçe Kazaz Photo

@aykiricomtr Sorun asla Tuğçe Kazaz da değil!! Bütün sorun herkesin yaptığı yorumu sosyal medya ya taşımakta, değer kazandırmakta, muteber kılmakta. Neticesinde bir polemik konusu yapmakta. Biri yarın çıkıp dünya düzdür, öküzün başının üstünde duran bir tepsi gibi derse, herkes bunu konuşur.

Tuğçe Kazaz Video de una declaración de audio, titulado: Gira de bin Salman; Sin rueda de prensa. Imam Mahdi Nasser Mohammed Al-Yamani 22 – Dhul Qui-da- 1443 21 - 06 - 2022 #The challenge #تحدي_ناصر_محمد_اليماني.

Türkiye başarısız değil hain çok ! 2019 Avustralyada orman yangınıları 9 ay sürdü !! 445 kişi öldü 2007 Yunanistan orman yangınları bir ay sürdü 77 kişi öldü 2003 ABD orman yangınları 2 hafta sürdü 19 itfaiyeci öldü Tuğçe Kazaz PROVOKATÖR ÇOCUKLARI.

Tuğçe Kazaz Photo,Tuğçe Kazaz Photo by alif,alif on twitter tweets Tuğçe Kazaz Photo

İmamoğlu 23 Haziran seçimlerinin yıl dönümünde konuştu: O gün yaklaşıyor, ezici çoğunluk değişim istiyor #bihterziyagil Tuğçe Kazaz Ayşe Atatürk.

Halkın entelektüeli bile cahil Tuğçe Kazaz aynı donatılmış abla gibi reklam olma tekrar ünlü olmaya çalışan zavallının iyi ya da kötü konuşulması işine Çünkü ne kadar saçmalarsan saçmala bu ülkede alıcısı mutlaka çıkıyor..

@vforvendetta856 Tuğçe Kazaz in kendine saygısı ve istikrarsız birinden saygı beklemek güneşin batıdan doğmasını beklemekle aynı. Bu kadını gaileye almakta çok büyük hata..

Din değiştirme işlerini bırakan Tuğçe Kazaz şimdi de sınır değiştirme işlerine başlamış....

Tuğçe Kazaz bu kez dış politikaya el attı: Adalara girelim-video aracılığıyla.

bst
Bst

@tele1comtr Acaba bu ablanın geçmişi ne de her konu hakkında konuşabiliyor. Her bokolok muydu bu türün adı neydi? Bir yere yaranmak için bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan cahiller ordusunun bir neferi gibi her yerde herşey hakkında konuşuyor Tuğçe Kazaz..

@KorkutKaan5 Tuğçe Kazaz ve onun gibi omurgalı vatanseverlerin her zaman arkasındayım sonuna kadar.

@CenkCalisir Sen Tuğçe Kazaz kim falan yazıyorsun sağa sola görüyorum ama sonra her Tuğçe Kazaz geçen posta yorum yapıyorsun. Amacın ne 🤣.

@darende29118258 Her yerde seri olarak aynı yorumu yapıyorsun. Tuğçe Kazaz’a saldırmak için daha akıllıca hareketler beklerdim.

@MeryemCANBOLAT9 Evet Tuğçe Kazaz bilgisi ve donanımı çok yüksek bir hanım. Programın tamamını izlesen bunu görürdün. Buradan saldırmak kolay tabi.

@keleslinaci Söylediğin Kanallardan birinin Tuğçe Kazaz’ı çağırmaya cesareti var mı acaba.

Tuğçe Kazaz bir kadının kendini geliştirmesine, kitap okumasına, Yüce Allah’ın ve gerçek İslam’ı Kuran okuyarak anlamasına, konuşmasına neden bu kadar karşı bazı insanlar, fikrine karşı ol ama geçmişiyle yargılama, insanı sev, saygı duymayı öğren artık be kardeşim.

Worldwide Twitter Trends Today
  • サマステ
  • ザクII
  • シャアの反乱
  • ジンくんの顔
  • ゾエさん
  • テンコジ