Worldwide flag

🕓

Tuğba Ekinci In News: The Most Popular Tweets

Tuğba Ekinci, sen bu ülkeye ‘eline beline condom’ demekten baska hiçbir şey katmamış bir insansın. Sen neden elinde tuzla koşuyorsun? Sanane? Seni ilgilendiren bir şey var mı ruj beyinli?

Tuğba Ekinci Twitter

Tuğba Ekinci Photo

Tuğba Ekinci Top Tweets On Twitter

Tuğba Ekinci bana iş yerlerinde götü başı ayrı oynayan, güzel, alımlı, utanma duygusu güdük kalmış, kraldan çok kralcı tipleri hatırlatıyor..

tuğba ekinci deyip duruyoruz ama kendini feminist aktivist olarak tanımlayan feyza altun’u da hatırlayalım hatta en çok onu hatırlayalı.

tuğba ekinci deyip duruyoruz ama kendini feminist aktivist olarak tanımlayan feyza altun’u da hatırlayalım hatta en çok onu hatırlayalı Photo
Trending In Worldwide: #Thalapathy63 #ChildrensDay #DrunkenTigerxRM 가해자 エレシュキガル #صباح_الاربعاء さくらんぼ計算 #WednesdayWisdom

Ne diyim ki Allah karşına tuğba ekinci gibi birini çıkarsın o cahillikle çok yaşamazsın.

Tuğba ekinci Ahmet kurala sinyal üstüne sinyal veriyor ama herhalde Ahmet o kadar düşmememiştir ya.

Habertürk-Tuğba Ekinci işbirliğiyle hazırlanan reyting seansını izledik, amaçlarına da ulaşmış gibi duruyorlar. @GulsumKav ın da dediği gibi artık lütfen konuya dönülsün. Şiddeti meşrulaştırmaya, haklı sebepler bulmaya çalıştı kadın ciddi ciddi. Gariptir, fikri yok ama zikri var..

Ahmet Kural kim? Cidden. ve Tuğba Ekinci kim? Cidden.ler ayrı ayrı cevapsız kalırken, bir araya geldiklerinde cevap mükemmel çift oluyor. Ahmet Kural ve Tuğba Ekinci kim? Mükemmel çift. Allah tamamına erdirsin..

Ahmet Kural kim? Cidden. ve Tuğba Ekinci kim? Cidden.ler ayrı ayrı cevapsız kalırken, bir araya geldiklerinde cevap mükemmel çift oluyor. Ahmet Kural ve Tuğba Ekinci kim? Mükemmel çift. Allah tamamına erdirsin. Photo

Bu Tuğba Ekinci adlı kadının dikkat çekmek için her şeyi yaptığını, dediğini biliyoruz. Zaten başkaca da bir özelliği yok. Bunu @HaberturkTV yöneticileri, yapımcıları bilmiyorlar mı? Biliyorlar ve meseleyi sulandırıyorlar. İzlemeyin şu batasıca kanalları.

Bu Tuğba Ekinci adlı kadının dikkat çekmek için her şeyi yaptığını, dediğini biliyoruz. Zaten başkaca da bir özelliği yok.
Bunu @HaberturkTV yöneticileri, yapımcıları bilmiyorlar mı?
Biliyorlar ve meseleyi sulandırıyorlar.
İzlemeyin şu batasıca kanalları Photo

Meme ve ğödü pörsüyence gündemden düşen Tuğba Ekinci, şiddet taraftarı açıklamalarıyla tekrar arz-ı endam eylemiş. Alışkın tabi orada burada sevgilisiyle rezalet çıkarıp dayak yemelere !.

Meme ve ğödü pörsüyence gündemden düşen Tuğba Ekinci, şiddet taraftarı açıklamalarıyla tekrar arz-ı endam eylemiş. Alışkın tabi orada burada sevgilisiyle rezalet çıkarıp dayak yemelere ! Photo

Tuğba Ekinci seçimlerin yaklaştığını fark etti kesin. Direk AKP den Belediye başkanı adayı olarak karşımızda belirebilir. Nihat Doğan cost play aq..

Ülkedeki boşlar dolardan hızlı yükseliyor aq “Boşlar klübüne hoşgeldin Tuğba Ekinci”.

Ülkedeki boşlar dolardan hızlı yükseliyor aq “Boşlar klübüne hoşgeldin Tuğba Ekinci” Photo

tuğba ekinci’nin ismi altına ‘sanatçı’ yazan habertürk, seni de yazdık kalbimizin kırgın tarafına..

Tuğba Ekinci, bu konuştuklarıyla iyi kötü gündeme geleceğinin farkında olduğu için konuşuyor. Siz de tuz biber ekiyorsunuz, şimdi ben de ektim. Oh ne güzel hayat..

Kadın cinayetlerinin ve kadına yönelik şiddetin arttığı dönemde konunun uzmanı sosyolog,psikolog,akademisyen, kanaat önderleri varken;Sadist,saldırgan ruhlu, şiddete meyilli erkekleri sevimli göstermye çalışan Tuğba Ekinci’yi TV’ye çıkardığınz için sizi kınıyorum.! @HaberturkTV.

Kadın cinayetlerinin ve kadına yönelik şiddetin arttığı dönemde konunun uzmanı
sosyolog,psikolog,akademisyen,
kanaat önderleri varken;Sadist,saldırgan ruhlu, şiddete meyilli erkekleri sevimli göstermye çalışan Tuğba Ekinci’yi TV’ye çıkardığınz için sizi kınıyorum.! @HaberturkTV Photo

Tuğba ekinci’nin de katılımıyla tartışma programlarında özlenen mükemmel seviyeye neredeyse ulaşıldı diyebiliriz..

Tuğba ekinci’nin de katılımıyla tartışma programlarında özlenen mükemmel seviyeye neredeyse ulaşıldı diyebiliriz. Photo

Bilirkişi Tuğba Ekinci: 'Erkek çok sevdiği için el kaldırır kadına' 🙊.

Tuğba Ekinci, ilgi çekmek için o kadar aşağılık bi seviyeye indi ki Esra Elönü yanında feminist kalmış. Yazık..

Ahaha kadın,bizde erkek çok sevdiği için el kaldırır dedi Ekinci dedi 😂😂😂 #NedirNeDeğildir.

Habertürk’de Tuğba Ekinci’yi programa çağırmışlar Kadına Yönelik Şiddet programına. Söz verdiler konuşuyo şimdi “işsizlik sınırı” diyo dklggıgıpgögşhşhş ne diyosun sen üstad ne anlatıyosun ya.

Kadın ve şiddet konulu bir tartışma programında Tuğba Ekinci’nin bile olmasını anlarım, tartışsınlar da Mehmet Aslan niye var? Gerçekten niye?.

#NedirNeDeğildir peki neden Tuğba ekinci 🤔 insan hayret ediyor.

#NedirNeDeğildir peki neden Tuğba ekinci 🤔 insan hayret ediyor Photo

Esra Elönü,Tuğba Ekinci,Mehmet Aslan çıkmış Haber Türk’te kadına şiddeti tartışı çoktan belamızı vermiş...

Tugba Ekinci’yi oraya cikarmak hangi kafanin urunu cidden merak ediyorum. Neden her seyi kalitesizlestirmek icin cabaliyoruz anlamak mumkun degil. #NedirNeDeğildir.

Ahmet Kural’ın Sıla’ya şiddetini meşrulaştıran Tuğba Ekinci ne sanatıyla ne de düşünceleriyle ciddiye alınabilecek biri değil. asıl üzücü olan Tuğba Ekinci ve onun gibi insanların fazlasıyla var olduğunu bilmek. utanç verici..

Tuğba Ekinci, sen bu ülkeye ‘eline beline condom’ demekten baska hiçbir şey katmamış bir insansın. Sen neden elinde tuzla koşuyorsun? Sanane? Seni ilgilendiren bir şey var mı ruj beyinli?.

Şimdi sistem şöyle mi çalışacak? Tuğba Ekinci saçççma sappan bişiler yazdı diye sabah magazin programlarına çıkarılıp bi güzel ağırlanacak mı?.