Turgut İçen Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Turgut İçen Twitter

Diyarbakır’da şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimiz Oğuzhan Arduç ve Turgut İçen’e Yüce Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun… 🇹🇷.

Aziz şehitlerimiz Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ve Jandarma Uzman Çavuş Turgut İçen’e yüce Allah’tan rahmet; kıymetli ailelerine ve yakınlarına sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun..

Diyarbakır’da hain teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan kahraman Mehmetçiklerimiz Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ile Jandarma Uzman Çavuş Turgut İçen’e Allah rahmet eylesin. Allah, ailelerine, yakınlarına ve milletimize sabırlar versin..

Turgut İçen Photo,Turgut İçen Photo by İsmail Kepenek 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇿,İsmail Kepenek 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇿 on twitter tweets Turgut İçen Photo

Oğuzhan Arduç ve Turgut İçen iki askerimiz maalesef PKK ya karşı yapılan operasyonda şehit oldu. Başımız sağolsun.

Lice kırsalında teröristlerle çıkan silahlı çatışmada Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç, Jandarma Uzman Çavuş Turgut İçen şehit oldu. Ruhları şad olsun, ailelerine ve Yüce Türk Milletine sabır ve başsağlığı diliyorum..

Turgut İçen Photo,Turgut İçen Photo by Gamzedeyim,Gamzedeyim on twitter tweets Turgut İçen Photo

Şehit Uzman Çavuş Turgut İçen, İzmir’de toprağa verildi.

Aziz şehitlerimiz Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ve Jandarma Uzman Çavuş Turgut İçen’e yüce Allah’tan rahmet; kıymetli ailelerine ve yakınlarına sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.🇹🇷.

Diyarbakır’da hain terör örgütü ile girilen çatışmada şehit düşen kahraman askerlerimiz Oğuzhan Arduç ve Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun..

Turgut İçen Photo,Turgut İçen Photo by T.C.Sarayönü Kaymakamlığı,T.C.Sarayönü Kaymakamlığı on twitter tweets Turgut İçen Photo
Worldwide Twitter Trends Today
  • うさほー
  • #うたコン
  • うみねこのOP
  • #お前らの2次元初恋って誰だったの
  • たかほー
  • とらのあな