Worldwide flag

🕓

#TwitartırAçıldı In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

(Resûlüm!) Mümin erkeklere, gözlerini (harama) dikmemelerini, ırzlarını da korumalarını söyle. Çünkü bu, kendileri için daha temiz bir davranıştır. Şüphesiz Allah, onların yapmakta olduklarından haberdardı #mügeanlı Hayırlı Cumalar #TwitartırAçıldı.

#TwitartırAçıldı Twitter

#TwitartırAçıldı Photo

#TwitartırAçıldı Top Tweets On Twitter

Son zamanlarda izlediğim en iyi mizah güzel de Dümen iyi sahnelenememiş , oyunculuklar vasat polisler hiç etmiş Sunan da iyi ironi yapmış. Ana ! bi nihat doğan gördüm sanki #twitartıraçıldı.

#İşsizkalanlarİçindeTanzimNoktalarıKurulsun Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, işsiz sayısı Kasım döneminde 706 bin kişi artarak 3 milyon 981 bin kişiye yükseldi. #twitartıraçıldı.

Sanki bisikletin zinciri atmışta pedalı boşa çeviriyormuşuz gibi bir gü Hayırlı Cumalar #twitartıraçıldı.

BOP, MAVİ MARMARA, IRAK-SURİYE .. ŞİMDİ SIRADA DOĞU TÜRKİSTANI GÖRMEZDEN GELİP ÇİNE SESSİZ KALMAK VAR #DoğuTürkistanYalnızDeğildir #twitartıraçıldı.

#twitartıraçıldı nasıl çalışiyor ne işe yarıyor bilen varsa yeşillendirsin.

#TwitartırAçıldı Photo

🎿 ⏱️ 1999 YILINDA 7 GÜN UYUTMADAN, ŞEHİR ELEKTRİĞİ VERİLİP İŞKENCE İLE AVUKATSIZ ALINAN KAYDIN YAYINLANMASINI NASIL ELEŞTİRDİ ⁉️ 🎿 🚵 Ekrem Dumanlı #twitartıraçıldı ANNEM İÇİN DEĞERDİ Kasım 2018 vızlama coşuverme keçisakalı sülümen 🚵.

🚫 ✳️ HAPSEDİLME KORKUSU YAŞADINIZ MI❓ 🚫 🚮 Kasım 2018 Deniz Çakır #mügeanlı #twitartıraçıldı icar kazandırabilme muhtemelen düzence 🚮.

Fikret Orman, Teknik Direktörlük için 3 aday belirledi! #TwitartırAçıldı Ayrıntılı Haber.

#TwitartırAçıldı Photo

📋 ✳️ BUGÜNKÜ DİZİ VE FİLMLERİN TOPLUMA BİR FAYDASI VAR MI ⁉️ 📋 🌇 Deniz Çakır Kasım 2018 #TwitartırAçıldı #800TrafikTeknikereAtama lüle taşı tavus yeşili inekçi 🌇.

(Resûlüm!) Mümin erkeklere, gözlerini (harama) dikmemelerini, ırzlarını da korumalarını söyle. Çünkü bu, kendileri için daha temiz bir davranıştır. Şüphesiz Allah, onların yapmakta olduklarından haberdardı #mügeanlı Hayırlı Cumalar #TwitartırAçıldı.

Kuran kanunlarını iptal edenler koyduğunuz kanunlar başınızı yesin insanları mahvettiniz #TwitartırAçıldı.

MÜSLÜMANIN ANAYASASI KURAN OLMALIYKEN ŞU ÜLKEDE DEMOKRASİYİ TARTIŞILMAZ HALE GETİRENLER KİMLERDİR? #TwitartırAçıldı.

#TwitartırAçıldı Photo

AKP korkusundan yanlışlara sessiz kalanlar bilin ki daha beter olacaksınız Alparslan Hoca #TwitartırAçıldı.

Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fatihı lima uğlika vel hatimi li ma sebeka nasırıl hakkı bil hakkı vel hadi ila sıratıkel müstekıymi ve ala alihi ve ashabihi hakka kadrihi ve mikdarihil aziym #TwitartırAçıldı #HalkımızNeİster Hayırlı Cumalar.

#TwitartırAçıldı Bayıldım ! mükemmel bir site arkadaş takipçilerinizi arttırmak için tıklayın ;.

Süt içen çocuğun 46 tane fotoğrafını yüklemiş altında da 'benim aslan oğlum süt mü içmiş' yazıyor, ne yapacaktı dürüm mü yiyecekti çocuk ? #TwitartirAcıldı.

Ayrı 2 olayda 2 genç kız biri işe alınacagım diye gece patronun erkek arkadası ile gece kalacagı ev kiralarken 2 erkegin tecavüzune ugradı ikiside atlayarak intihar olaylarin sebeplerini bulun. #TwitartırAçıldı.

#TwitartırAçıldı Tüm Kentler Erişilebilir olmalıdır. Kaldırımlar işgal edilmemelidir. Engelliler,Yaşlılar. Bebek arabalılar ve Hamileler, Kaldırım işgallerinden olumsuz etkilenmektedir. Bağımsız Hareket kursumuz.

Ders kitapları hayatın neresinde⁉ Günümüz eğitim müfredatı ne boyutta⁉ Çalışma hayatı diye dayatma ne⁉ Gençlik bunalımları nasıl ⁉ Kim gerçekten memnun yaşamda ⁉ Allah için yaşıyoruz vesselam.😄 #TwitartırAçıldı.

🍔 ✳️ İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN İSLAM ÜLKELERİNİ İŞGAL YÖNTEMİ 🍔 💛 #AFSözünüTutunOylarıAlın #TwitartırAçıldı Lucescu KPSS Türkiye roman neustadter sömürüş dişleniş afallatmak 💛.

☔ ÇİFTYARIK DENEYİ : ☔ 🌱 Lucescu ÖSYM #İşçiSendikaDüşmanıREYSAŞ #TwitartırAçıldı Tanzim Satış dökümlü hatır belasına anamnezi 🌱.

🙉 ÇİFTYARIK DENEYİ : 🙉 💵 #TwitartırAçıldı Ohh Karıcığım Tanzim Satış Deniz Eren Demir 150TLden TTVerilir karikatürcü tahteşşuur kulaksız 💵.

Kediciklere çekilen operasyon bundan sonra diğer cemaatlere yapılacak yasaklamalara ve tutuklamaları meşru gösterebilmek iç ... #TwitartırAçıldı.

🌲 ÇİFTYARIK DENEYİ : 🌲 👃 150TLden TTVerilir #TwitartırAçıldı Ohh Karıcığım Dilek Dündar #ÖzgecanAslan sultani tembel basitçe sızlayış 👃.

#TwitartırAçıldı Model Celebrates Being Cancer-Free With Naked Shoot To Silence Body Shamers.

Worldwide Twitter Trends Now