Uğurcan Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Uğurcan Twitter

Top saves from Uğurcan Çakır, Borjan, Lafont & Dibusz 🧤 Which is best? @UKEnterprise | #UELsaves | #UEL.

O topa ne diye çıkarsı ki! Uğurcan klasında bir kaleciye hiç yakışmadı. Şaka değil; Lüksemburg’tan gol.

🇹🇷A Milli Takım Lüksemburg 11: Uğurcan; Zeki, Ozan, Çağlar, Eren Elmalı; Orkun, Ferdi Kadıoğlu, Halil, Cengiz, Kerem; Enes Ünal. Not: Ferdi Kadıoğlu ortasaha oynayacak….

SEN GEL YAŞAYANA SOR HAKİM BEY !!! Uğurcan ÇAKIR🏆🏆🏆🏆 Dorukhan TOKÖZ🏆🏆 Şampiyon Trabzonspor ♥️💙⭐🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆.

Güzelliğe bakarmısın en büyük rakiplerinden birisi bırakıyor diye ağlıyor adam bizimkilerde Uğurcan milli takimda gol yesin diye nöbet tutuyor..

Uğurcan her sezona kötü başlıyordu sonrasına ligin en çok kurtarış yapan ve en yüksek Reyting ile bitiren kalecisi oluyordu ama bu sezon galiba en kötü başladığı sezon oldu. Ligde de en kötü yüzdeye sahip kaleci durumunda. Acilen toplaması lazım..

Trabzonspor taraftarı Uğurcan’ın dokunulmazlığını kaldırmalı.Onu koşulsuz savunmak,toz kondurmamak belki de eksiklerini görememesine neden ’yi Şampiyon yapan kaleci,tartışmasız iyi kaleci ancak bu onun iyi olmadığında eleştirilmesine engel olmamalı..

Onur Kalede Zirvedeyken Milli Takımın Kalesini Volkan Koruyordu Kimsede Onur mu Volkan mı demiyordu. Milli Takım Kalecisi Uğurcan Çakırdır. Futbolu bırakana kadar Milli Takımın Kalecisi olacaktır.

Kimse kusura bakmasın kaleye gelen 3 isabetli şutta 3 gol yerse kimse o kalecinin başarılı olduğundan felen Uğurcan Çakır rezalet resmen..

Milli maçlarda fenerbahçelilerin beklediği uğurcan gol yese de eleştirsem sabaha kadar eleştirin milli takımın kalecisi uğurcandır ve hep öyle kalacaktır!.

Ben ts taraftarı olarak diyorum uğurcan iyi kaleci değil,ama altayda değil.

@futbolarena Uğurcan da Altay da ersin de formsuz. Cagir genc Anadolu kaleci, millî forma görsün. Salih uçan en formda orta saha , yaz onbire. Zaten rakipler zayif. Formaya ac oyuncuları yazsana nedir bu garabet , Burak da gitti bu kimin lobisi arkadaş.

Uğurcan’a kova diyenlerin kalecisinin top bile toplayamayacağı bir futbol iklimi😬😬.

@ahmetercanIar Soru 1: Formsuz Uğurcan Çakır kalede. Soru 2: İngiltere neredeyse hiç oynamamış Çağlar defansta. Soru 3: Eren Elmalı? Soru 4: formda Ozan kabak neden oynatılmaz. Soru 5: Form da Emre Mor neden oynatılmaz. Soğuttunuz gerçekten milli takımdan ve lobicilikten İyi ki Fenerbahçe var.

Yalniz ugurcan ne kadar cop bir kaleci. Kaleci yazarken bile autocorrection; did you mean çöp diye sordu….

Uğurcan çakır,Avrupaya 30 milyon euro’ya giderim ı..

Uğurcan Photo,Uğurcan Photo by Muhalif,Muhalif on twitter tweets Uğurcan Photo

“Türkiye’nin en iyi kalecisi Uğurcan.” bugüne kadar duyduğum en kısa ve en komik fı.

şu uğurcan a gösterilen toleransın çeyreği altay a gösterilmedi milli takımda böyle rezil kepaze ediyorlar milli takımı.

İntikam hissi çok zarar verici yıpratıcı bir histir vücudu çok kasar. En güzeli affetmek. #instagramdown. #uğurcan. Adilyargı Adilkarar. Türkiye - Lüksemburg. Kaan Ayhan. Yurtta reis cihanda reis. Eren ferdi.

Uğurcan Photo,Uğurcan Photo by Behiye,Behiye on twitter tweets Uğurcan Photo

Ozan Kabak neden oynamıyor? Tolga Ciğerci neden stoperde ? Ferdi neden merkez orta saha oynuyor ? Bu Uğurcan ve Eren aynı kulüp takımında değil mi ? Nasıl böyle hatalar yapabilirler iletişimsizlik son derece. Vallahi bravo. Türkiye-Lüksemburg.

Uğurcan iyi kaleci diyen kim varsa siteyi terk etsin. Bu nedir yahu amatörlerle aynı karedeyiz !! #BizimÇocuklar Türkiye - Lüksemburg.

Cinselkarmaşa yaşayan birini önce psikoterapiye ve dahiliyeye yönlendirin. #LGBTdayatması #millitakim Uğurcan.

Uğurcan SÜLALENİZİ sksin TESCİLLİ $İK€Cİ o. evlatları...🤫🤫🤫💪♥️💙✊.

@H07fb @mackolik Oyle bı dedinki sanki birbirlerine düstüler diye performansları kötü ..uğurcan zaten hep kötuydu tıpkı ersin gibi altayda ne olcağı belli değil bazen iyi bazen kötü performans ı vardı özellikle Kraft gittikten sonra baya düşdü.

@gennetakovic ugurcan yazdım sadece mahalledeki kaleci ugurcandan bahsediyordım hakim bey diyecegim.

@sekgirl55 uğurcan mı yazdı bu mesajı o hariç kimsenin gücüne gitmez o twit anasını satayım.

@SporEvreni Uğurcan la eren umrunda değil de şu garibanlardan ne istiyorsunuz anlamadım gitti..

@FenerEzer34 Senin futbol bilgine tükursü takım yedi Uğurcan değil Yenilen golleri kaleciye yükleyip gerçeği görmesen bu durumlara düş Fenerinize de size ın Türk futbolu sizin den 1 tane bile oyuncu çağrılması istemiyorum..

Kaç haftadır 1 hatalı gol yedi diye linçlenen Altay vs bir maçta 3 şutu da yiyip olsun o Türkiyenin çocuğu denilen Uğurcan.

@Ahmedoff08 Sorun şu ki uğurcan tutabilceği topları tutamadı oyuncu değişikliğinde kaleye altayın alınmasını gerekiyordu çağlar söyüncüye lafım yok çünkü adam kalesini korumak için kale ağına kadar koştu helal olsun kaptana KALEYE ALTAY BAYINDIR geçmeli!!.

Worldwide Twitter Trends Today
  • #ปาใจให้ซีพฤกษ์
  • #bbcqt
  • Bengals
  • BesniÖdülden ÖdüleKoşuyor
  • #BeyondFast
  • Bijak Jejak Digital
  • Biroliro
  • bolsy