Worldwide flag

🕓

#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor In News: The Most Popular Tweets

Uzman Jandarma’nın okulu hizmetten sayılmalı, 3600 ek gösterge verilmeli, bir plan dahilinde hepsi Assubaylığa geçirilmeli. #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor

#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor Twitter

#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor Photo

#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor Top Tweets On Twitter

#32YaşPolisOlmakİstiyor #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor İmzalayarak destek olunuz lütfen.

#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor Meslek hayatı boyunca en az 4 yada 5 kez doğuya giden uzman jandarmalar 3600 ü ve öğrenim gördüğü 1 yıl uzman jandarma okulunun meslekten sayılmasını hak eden ve yıllarca mağdur olmuş başkaca bir statü olmadığını düşünüyorum..

#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor her hafta bisey istiyosunuz arkadaş....

Boşuna çabalayalım vermezler, vermiyorlar. Ben bu mesleğe girdim gireli aynı muhabbet dönüyor. Hepi topu 15 20 bin çalışanın hakkı verilecek, bu kadar mı zor. Daha rütbemizi bile bilmeyen kişiler hak mı verir bize. #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor.

Sayın Vekiller.! Aldığınız maaşta #UzmanÇavuşlarınHakkıVar #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor.

Sayın Vekiller.! Aldığınız maaşta #UzmanÇavuşlarınHakkıVar #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor Photo

#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor 🇹🇷o kadar gündemin içinde ilk 3 teyiz 🇹🇷.

#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor 🇹🇷o kadar gündemin içinde ilk 3 teyiz 🇹🇷 Photo

Uzman Jandarma’nın okulu hizmetten sayılmalı, 3600 ek gösterge verilmeli, bir plan dahilinde hepsi Assubaylığa geçirilmeli. #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor.

gerçek atatürkü tanımamıza yardımcı oluyor. tşk ederiz #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor #SeninleyizHaydarBaş.

ÖSYM ce yapılan sınava gir. 1 yıl öğrenci olarak oku. Astsubayda olduğu gibi 15 yıl zorunlu hizmet süresine dahil ol. Çalışma şeklin, şartların ve sorumluluğun astsubay ile aynı olsun. Lakin eşit özlük haklarına sahip olma. Ne kadar tezat bir #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor.

#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor #UzmanJandarmaHakkınıistiyor askeri okulda geçen 1 yillik surenin hizmetten sayilması ve ek gostergelerinin 3600 e yukseltilmesini istiyoruz..

@vministamaflop Atatürk Müslümandır ve yayılmacı haçlı ittifakına bu tokadı İslam adına atmıştır #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor #SeninleyizHaydarBaş.

#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor 1 yil süreli uzman jandarma okulunun, astsubay okulu ve polis okulu gibi hizmetten sayilmasini ve kadrolarinda görev yapmakta olduğumuz j astsubaylarin ek gostergesi olan 3600 ek göstergenin uzman jandarmalara da verilmesini istiyoruz..

#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor
1 yil süreli uzman jandarma okulunun, astsubay okulu ve polis okulu gibi hizmetten sayilmasini ve kadrolarinda görev yapmakta olduğumuz j astsubaylarin ek gostergesi olan 3600 ek göstergenin uzman jandarmalara da verilmesini istiyoruz. Photo

#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor Eğitim öğretim gördüğümüz okulun fiili hizmetten sayılmasını istiyoruz..

@YakupKu23050261 atatürkün seyid ve şerif olduğuna inanmayanlar, lozanda gizli madde yalanına inanan güruhtur #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor #SeninleyizHaydarBaş.

@fallccc atatürke atılan iftiralar ile sadece haydar baş mücadele ediyor #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor #SeninleyizHaydarBaş.

@3464gece atatürkü yılmadan anlatıyorsunuz hocam. severek takip ediyoruz sizi #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor #SeninleyizHaydarBaş.

@Atakansenol8 ne atatürkün ne de haydar başın kıymetini bildi bu millet! #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor #SeninleyizHaydarBaş.

@Softfoxysz hocam sizi de seviyoruz atatürkü de #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor #SeninleyizHaydarBaş.

3600 ek gösterge ve askeri okulun fiili hizmetten sayılmasını istiyoruz#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor.

Uzman jandarmalar teşkilatın temel taşı, bel kemiğidir. *3600 ek gösterge *Okulumuzun fiili hizmetten sayılması *Ordu evlerine giriş *Üst statü için yaş sınırının 45 olması Haktır, olması gerekendir. #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor.

Uzman jandarmalar teşkilatın temel taşı, bel kemiğidir. *3600 ek gösterge *Okulumuzun fiili hizmetten sayılması
*Ordu evlerine giriş *Üst statü için yaş sınırının 45 olması Haktır, olması gerekendir. #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor Photo

3600 ek gosterge ve okuldan gecen 1 yili istiyoruz.#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor.

#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor askeri okulda geçen 1 yillik surenin hizmetten sayilması ve ek gostergelerinin 3600 e yukseltilmesini istiyoruz..

#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor 1 yil süreli uzman jandarma okulunun, astsubay okulu ve polis okulu gibi hizmetten sayilmasini ve kadrolarinda görev yapmakta oldukları j astsubaylarin ek gostergesi olan 3600 ek göstergenin uzman jandarmalara da verilmesini istiyoruz..

Ülkede Herkes Hak istiyor Ama Ne Yazıkki Somut Adım görülmüyor. 7 ay oldu askerlik kanunu duyuruldu Hala Onay Gelmedi . #TekTipAskerlik #UzmanJandarmaHakkınıİstiyor.

#UzmanJandarmaHakkınıİstiyor hakkimiz olani istiyoruzz sesimizi duyun artik !.