Worldwide flag

🕓

#YansınİsrailYıkılsınÇin In News: The Most Popular Tweets

#YansınİsrailYıkılsınÇin Erşidin Erkişi: Lütfen zulme sessiz kalmayalım!

#YansınİsrailYıkılsınÇin Twitter

#YansınİsrailYıkılsınÇin Photo

#YansınİsrailYıkılsınÇin Top Tweets On Twitter

#YansınİsrailYıkılsınÇin Erkekler Evlenmekle büyük suç mu işliyorlar? En ağır, ölümcül suçlarda bile süreli cezası var Boşanmada Erkeğe ömür boyu ceza var Ömür boyu Süresiz Nafaka olurmu Sınırı olmayan ceza olurmu Böyle Yasa olurmu SÜRESİZ NAFAKA ACİLEN KALKMALIDIR.

Hiç bir hak yasa masum çocukların öldürülmesini açıklayamaz. #YansınİsrailYıkılsınÇin.

Bu size nereyi hatırlattı? 'Tek dil,tek devlet,tek din' Diyenler burada mı? İki yüzlü sahtekarlar. #YansınİsrailYıkılsınÇin.

#YansınİsrailYıkılsınÇin Öz kardeşin işkence içinde yardım elini beklerken sen elin cebinde nasıl rahat ediyorsun. Kardeşin ateş içinde yanarken sen hala kar temalı fotoğraf mı paylaşıyorsun? Niye her şeye tepki gösteren kitle ağzını açmıyor? İnsanlık dersi verenler hani nerede??.

#YansınİsrailYıkılsınÇin elimiz uzanmıyorsa dilimizde mi uzanmıyor arkadaşlar. Bu iş sadece bedduayla çözülemez. Ben şahsen cimere yazdım bişeyler yapılması için sizde bişey yapın. İnsanlığa katkısı olsun. Her ağızdan konuşursak gürültü hep bir ağızdan konuşursak ses oluruz..

#YansınİsrailYıkılsınÇin elimiz uzanmıyorsa dilimizde mi uzanmıyor arkadaşlar. Bu iş sadece bedduayla çözülemez. Ben şahsen cimere yazdım bişeyler yapılması için sizde bişey yapın. İnsanlığa katkısı olsun. Her ağızdan konuşursak gürültü hep bir ağızdan konuşursak ses oluruz. Photo

#YansınİsrailYıkılsınÇin diyenlere sormak Daha geçen sene İsrail cayır cayır yanıyordu ve bizim hükümetimiz 3 yangın söndürme uçağı gönderdi! Kaç kişi tepki verdi ve eleştirdi? Karar İsrail yansın mı? Yanmasın mı? 🤔.

#YansınİsrailYıkılsınÇin Okadar beddua ediliyor, hala tutuşmadı oralar. Başka birşey mi yapılsa acaba ?.

Locamıza kurulmuş olan biteni izliyoruz. İki dakika ah vah deyip, hayatımıza devam Onlar ölüyorlar ve biz, hiçbir şey yapmıyoruz! #YansınİsrailYıkılsınÇin #DoğuTürkistanİçinUyuma.

Doyur, donat, hakim kıl Türk’ü Allah’ım. Türk’ü Türk’e kavuştur, dünyaya memur kıl Allah’ı Susan kalleştir. Susan şeytanın ta kendisidir! Bir zulmü engelleyemiyorsanız en azından onu herkese duyurun. -Hz Ali #YansınİsrailYıkılsınÇin #DoğuTürkistanİçinUyuma.

Doyur, donat, hakim kıl Türk’ü Allah’ım. Türk’ü Türk’e kavuştur, dünyaya memur kıl Allah’ı Susan kalleştir. Susan şeytanın ta kendisidir! Bir zulmü engelleyemiyorsanız en azından onu herkese duyurun. -Hz Ali #YansınİsrailYıkılsınÇin
#DoğuTürkistanİçinUyuma Photo

#YansınİsrailYıkılsınÇin kahrolsun abd yancısı arabistan, fişfikçi iran tetikçisi rusya silah tüccarı ingiltere. Zülmeden ve Zülme seyirci kalan herkes..

#YansınİsrailYıkılsınÇin Ben haksızlığa karşıyım Bu Hocanın hakkı çok yendi ....

#YansınİsrailYıkılsınÇin Tayyip Erdoğan ÇİN’e hiçbirşey yapamaz çünkü milyar dolarlık krediler aldıın bu işten ne karı var onu da anlamadık kendi vatandaşına yapılan zulme ses çıkartamayan halk Uygur Türklerine mi ses verecek.

#YansınİsrailYıkılsınÇin Hayırlı Cumalar ABD çok güzel oyalıyor kışın çıkmasını bekliyor ayrıca teröristlerin daha fazla hendek ve tünel kazması için vakit kazandırıyor ama unutmasın ki bu millet gemileri karadan yürütmüş gerekirse tünellerden tankı uçağı geçirir yine sizi gömer.

Onların yurtları ateştir. Zalimlerin dönüp varacağı yer ne kötüdür! (Âl-i İmrân/151) #DoğuTürkistanİçinUyuma #YansınİsrailYıkılsınÇin.

#YansınİsrailYıkılsınÇin Şaşırtıcı bir video Alparslan Kuytul meğerse yıllardır onları yerden yere vurmuş ....

Soyumuzdan dinimizden olan insanlar rahat yüzü görmezken, sahte bir cennete inanmak bize yaraşır mı? Mazlumların âhı âfâkı sarmış, zalimler hükümranlığı ele geçirmişken, oyunlarını bozmadan biz kendi huzurumuzu mu tesis edeceğiz ? #YansınİsrailYıkılsınÇin.

#YansınİsrailYıkılsınÇin Anca yattığınız yerden beddua edin AMK başka bir boka yaramıyorsunuz Elin Çinlisi israillisi evire çevire siksin sizi.

#YansınİsrailYıkılsınÇin Bu dünya da görmemezlikten gelmek kolayda ahirette sorulmaz mı sanıyoruz hesabı.

EYY KAFİRLER UÇAKLAR TANKLARINIZ MODERN SİLAHLARINIZ OLSADA ALLAH HU EKBER DİYİNLER YA ZAFER KAZANACAZ YA ŞEHİT SİLAHLARI ALMAK VAR KIZIL ÇİNİ İSRAİLİ KANA BULAMAK KISAS MAZLUMUN HAKKI HAKKIMIZI ALMAK #YansınİsrailYıkılsınÇin TÜRK İNTİKAM ALACAK🇹🇷☝️.

Türk ve müslümana zulm eden bütün topluluklar kahrolsun kahrolsun ama demekle olmaz birlik beraberlik dayanışma olmalı dünyanın en zenginleri müslüman diğer Müslüman açlık iç #YansınİsrailYıkılsınÇin.

#YansınİsrailYıkılsınÇin Survivor nihat doğan Din anlatıyo, Özel harekatçılara kapıyı polis açtığı halde garip garip şov yapıyolar, hakim savcı da direk yatırı Ülkedeki Emniyet-Medya-Hukuk üçgeninin harika bi özeti.

Zalim kim olursa olsun mazlumun yanında olmak bir duruş meselesidir. #YansınİsrailYıkılsınÇin.

#YansınİsrailYıkılsınÇin Kimse onların yanında değil onlar milyarlık nüfusa sahip katil Çinliler ile baş başa.

Masum bir insanı katletmek, bütün insanlığı !🌹 #hayırlıcumalar #YansınİsrailYıkılsınÇin.

#YansınİsrailYıkılsınÇin Erşidin Erkişi: Lütfen zulme sessiz kalmayalım!.