Worldwide flag

🕓

Yusuf Namoğlu In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Turgay Demir: “Bu MHK lig sonuna kadar kalamaz, kalmamalı. Yusuf Namoğlu çıldırmış gibi Galatasaray’ı kolluyor, kollatıyor. TFF, bu yükü omuzlarından derhal atmalıdır.”.

Yusuf Namoğlu Twitter

Yusuf Namoğlu Photo

Yusuf Namoğlu Top Tweets On Twitter

Bülent Yavuzolacağına O zaman YUSUF NAMOĞLU NİYE GİTTİ AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE İKİSİDE GALATASARAY ASİGİ.

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu görevinden istifa etme kararı aldı. 🔗.

Yusuf Namoğlu Photo

🎸 ⏱️ 1993 YILINDA EMNİYETTE KENDİNE KURULAN KOKAİN KOMPLOSUNU ANLATIYOR 🎸 📴 twitpanelim googleplayde #ÇekeHapisCezasıGELSİN fenerzenit hilbet Yusuf Namoğlu İstanbulMu İzmirMi sokucu plakalı serpme yuvarölçer 📴.

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu yarın istifasını veriyormuş.

Yusuf Namoğlu Photo

🎡 SİZCE HANGİ RESİMDE DAHA ÖZGÜR, HANGİSİNDE BASKI VAR ⁉️ 🎡 😛 #Kırklarelinde50istifa KHKlıya AdaletTanzimi Slimani Yusuf Namoğlu Isla bayramlık ad meyusiyet övülme lavta 😛.

Yusuf Namoğlu Photo

Lanet sona erdi slimani gol attı yusuf namoğlu istifa etti kazandık daha ne olsun.

Yusuf Namoğlu istifa etmiş. Hiç etmeyecek zannetmiştim. Koltuğu ele geçirmişti. O kadar tag lerden.

Bugün Yusuf Namoğlu istifa etti ve Türk futbolu bir kanserli hücreden kurtuldu. BU BAŞARI KULÜPLERBİRLİĞİ KARARINA MERTÇE İMZA ATIP, SONUNA KADAR ARKASINDA DURANLARIN BAŞARISIDIR..

Bugün Yusuf Namoğlu önderliğinde mhk toplanıım ne sonuç çıkacak!İçerdeki sesler istifa etmeliyiz diyor..

Fanatik Galatasaraylı Yusuf Namoğlu’nun MHK Başkanlığı yaptığı sezonlarda şampiyon olan takımlar. ⚽️ 2011-2012 Galatasaray ⚽️ 2014-2015 Galatasaray ⚽️ 2016-2017 Beşiktaş ⚽️ 2017-2018 Galatasaray ⚽️ 2018-2019 ?.

Yusuf Namoğlu Photo

Kupa maçında Luyindama Lig maçında Diagne ve Nagatomo kırmızı görmesi gerekirken Yusuf Namoğlu Ali Dürüst ödül ceza sistemi etkisi ile hiç biri kırmızı görmedi Hem o maçlarda takım eksik kalacaktı hem sonraki maçlarda cezalı olacaklardı Hiç biri olmadı Lig resmen dizayn ediliyor.

♉ ✳️ İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN İSLAM ÜLKELERİNİ İŞGAL YÖNTEMİ ♉ 🔎 #pazartesi Namoğlu İSTİFA #ÖzgecanAslan Katy Perry Yusuf Namoğlu Han (ilçe) eylül Uygur harfleri uçuverme 🔎.

#GALATASARAYTEKsizhepiniz galatasaray tek mi?Güzel espri ulan arkanız da federasyon,yusuf nAMoğlu ve emir erleri başta Ümit Öztürk ile Cüneyt Çakır ve diğer işe yaramaz hakemler var amk!!.

2000 yılından beri Gs’nin yaşadığı şampiyonlukların en az yarısı helal değildir. Feto, Mehmet Ağar, Mesut Yılmaz, şimdi de fanatik Gs’li Yusuf Namoğlu ve tetikçi hakemleri..

Yusuf namoglu elestirilere dava acacaz demis suren doldu siktirgit namoglu siktirgit #TiyatronunAdıNamoğlu.

@GSStore birine hediye alacaktım da Yusuf Namoğlu imzalı Ümit Öztürk forması var mı acaba elinizde? #TiyatronunAdıNamoğlu.

Nagatomo yu atmayip 2 gün önce soldadoyu ararsan aynı kelime için senin doğruluğuna kimse inanmaz mhk Yusuf Namoğlu bu ya kartliktir yada değildir ya acizsiniz yada taraflısıniz.

Burada isterseniz 1 milyon Namoğlu İstıfa tweeti atalım. Yarın Fikret Başkan çıkıp yine Yusuf abi sevdiğimiz bir abimiz açıklaması yapar, konu tatlıya bağlanır ve kapanır..

Fikret başkan hala yusuf abi diyor mu acaba bu akşamdan sonra @Besiktas Namoğlu istifa #TiyatronunAdıNamoğlu.

Gs isyan başlatmadı ayrıcalık istedi ve bunuda görünen oki başarmış .. yusuf namoğlu bunu bekliyormuş.

Derken gayet ciddiydim. Şaka yapmıyorum. Yusuf Namoğlu’nu ciddi ciddi CİMER’e şikayet.

Yusuf Namoğlu Photo

Beşiktaşlılar haftalarca Namoğlu’nu istifaya çağırdığı, taraflı tarafsız her yorumcunun tepkileri dile getirdiği dönemde Sn Başkan “Yusuf abimiz çok eyidir” açıklamasıyla tepkilerin önünü kesmişti. Buyrun Yusuf abi çok iyiliklerine devam.

Sn @ZekiUzundurukan Trabzonlusunuz, ama aynı zamanda gs taraftarı olduğunuzu da biliyoruz, Geçmişte içten gelerek Verdiğiniz SÖZÜ`nüzü Tutma zamanınız Artık Geldi, Bu akşam Tetikçi Ümit Öztürk ile Trabzonspor`u katleden Yusuf Namoğlu içinde Birşeyler yazmanızı Bekliyoruz, Tşkler..

Yusuf Namoğlu Photo

Sorun Yusuf Namoğlu değilmiş :-)) Yusuf abi ile devam. ??.

Turgay Demir: “Bu MHK lig sonuna kadar kalamaz, kalmamalı. Yusuf Namoğlu çıldırmış gibi Galatasaray’ı kolluyor, kollatıyor. TFF, bu yükü omuzlarından derhal atmalıdır.”.

Worldwide Twitter Trends Now