Worldwide flag

🕓

#ZekiMüren In News: The Most Popular Tweets

Durdurun uçağı inecek *** Sanat güneşimiz #ZekiMüren saygı

#ZekiMüren Twitter

#ZekiMüren Photo

#ZekiMüren Top Tweets On Twitter

#ZekiMüren Saygı ve özlemle anıİyi ki geçtin bu dünyadan.

#ZekiMüren Saygı ve özlemle anıİyi ki geçtin bu dünyadan Photo

“Gözlerinin içine başka hayal girmesin, Bana ait çizgiler dikkat et silinmesin.” #çok1şeyistemiyorum #ZekiMüren.

Trending In Worldwide: #PBB8BahayVsCamp #KüreselGüçTürkiye #WednesdayWisdom クロちゃん #الهلال_احد #PMQs #FelizMiércoles Bolsa Estupro

Bütün mal varlığını Mehmetçik ve Türk Eğitim Vakfı’na bağışlayıp bizlere sayısız eser bırakan sanat güneşimizi saygı, özlem ve rahmetle anıyorum 🌹 #ZekiMüren.

Bütün mal varlığını Mehmetçik ve Türk Eğitim Vakfı’na bağışlayıp bizlere sayısız eser bırakan sanat güneşimizi saygı, özlem ve rahmetle anıyorum 🌹 #ZekiMüren Photo

bil ki unutmak ölümden acı yazılar tanıdık sözler yabancı.. #ZekiMüren.

bil ki unutmak ölümden acı
yazılar tanıdık sözler yabancı..
#ZekiMüren Photo

Ne o bensiz edebilir Ne temelli gidebilir Ben de öyle bunu bilir Sade gözden uzağız biz Alev alev çerağız biz Ayrılsak da 🎶😌 #ZekiMüren.

Durdurun uçağı inecek *** Sanat güneşimiz #ZekiMüren saygı.

Gitme sana muhtacım derken sesimiz,Elbet bir gün buluşacağız derken umudumuz, gönül penceremizden hiç geçmeyen şarkılarıyla müziğinin Sanat Güneşi olan #ZekiMüren iyi ki doğ Saygı ve özlemle anıyoruz..

Sen kimseyi sevemezsin. Sevmeyeceksin sevmeyeceksin. Rüzgarların önünde,kuru bir yaprak gibi sürüklenecek sürü #ZekiMüren.

#ZekiMüren Yorumu ile sanata kattığı farkındalık sayesinde gönüllerimize taht kuran sanat güneşimiz..

#ZekiMüren Yorumu ile sanata kattığı farkındalık sayesinde gönüllerimize taht kuran sanat güneşimiz. Photo

Sanat müziğimizin güneşi, dillerden düşmeyen şarkıların sahibi #ZekiMüren’i doğum gününde saygı ve özlemle anıyoruz. Nazik ve yardımsever kişiliğinin herkese örnek olmasını dileriz..

Çoktan unuturduk biz seni çoktan ah bu şarkıların gözü kör olsun! #ZekiMüren Yaş gününde saygı ve özlemle anı.

“Gözlerinin içine başka hayal girmesin, Bana ait çizgiler dikkat et silinmesin.”  #ZekiMüren.

“Gözlerinin içine başka hayal girmesin, Bana ait çizgiler dikkat et silinmesin.”  #ZekiMüren Photo

İyi ki doğdun #ZekiMüren iyi ki söyledin, yaşadın. Seni hem anne ve babalarımız hem bizler çok sevdik. Zeki Müren başlıklı bir arşiv yazımın son paragrafı ilişikte..

İyi ki doğdun #ZekiMüren iyi ki söyledin, yaşadın. Seni hem anne ve babalarımız hem bizler çok sevdik. Zeki Müren başlıklı bir arşiv yazımın son paragrafı ilişikte. Photo

Öyle dudak büküp hor gözle bakma Bırak küçük dağlar yerinde ☺️ #ZekiMüren.

Nöbette evimi düşlerken ben: şimdii uzaklardasın gönül hicranla dooooolllduuuu #ZekiMüren.

Saygı, sevgi ve sanattan anlamayan insanların sanatçıyım diye gezerken senin güneşinden mahrum kalmayı kendime yediremiyorum. Elbet bir gün buluşacağız, bu böyle yarım #zekimüren.

Saygı, sevgi ve sanattan anlamayan insanların sanatçıyım diye gezerken senin güneşinden mahrum kalmayı kendime yediremiyorum. Elbet bir gün buluşacağız, bu böyle yarım #zekimüren Photo

Ördüm de ilmek ilmek sırtıma giyemedim ömrümü be Zeki Mü #ZekiMüren.

Gelirsin bir gün diye bekledim , sana kandım Kavuşmak ümidiyle , beyhude oyalandım Hasretin ateşini bağrıma basıp yandım Yalanmış hep sözlerin ,ah ne yazık Ben aldandım , ben inandım #ZekiMüren.

Türk Sanat Müziği güneşimizin bugün 87. doğum günü. Yolum düştükçe kabrini ziyaret eder bir Fatiha okurum. Toprağı bol mekanı cennet olsun inşallah #ZekiMüren Kabrinin görüntüsünü bilmeyenler için fotoğrafını ekliyorum. Bu vesile ile şimdiden hepinize hayırlı sabahlar efendim.

Türk Sanat Müziği güneşimizin bugün 87. doğum günü. Yolum düştükçe kabrini ziyaret eder bir Fatiha okurum. Toprağı bol mekanı cennet olsun inşallah #ZekiMüren Kabrinin görüntüsünü bilmeyenler için fotoğrafını ekliyorum. Bu vesile ile şimdiden hepinize hayırlı sabahlar efendim Photo

İyi ki geçtin bu dünyadan, elbet bir gün buluşmaların ,gökyüzünde yalnız gezen yıldızların, şimdi uzaklarda olanların, sesi oldun iyi ki #ZekiMüren.

Bir gün elbette #ZekiMüren i seveceksiniz! Zeki Müren i seviniz. Arkadaş Zekai Özger.

Master tezi yazdım adamın üzerine umarım o da sonunda beni görüyordur 🙏🏻 #ZekiMüren.

Zeki Müren yanılmış olamaz değil mi? Elbet bir gün buluşacağız. Bu böyle yarım #ZekiMüren İyi ki doğdun sanat güneş.

Zeki Müren yanılmış olamaz değil mi? Elbet bir gün buluşacağız. Bu böyle yarım  #ZekiMüren İyi ki doğdun sanat güneş Photo

#ZekiMüren @kocuniversity türk sanat müziği topluluğu zekı müren şarkılarıyla doğum gününü kutladı sanat güneşimizi hiç görmeden sevip şarkılarını seslendirdiler hepsini tebrik ederim..

Gönül penceremizden hiç geçmeyen şarkılarıyla Türk Müziğinin Paşası, Sanat Güneşimiz Zeki Müren’in 87. Doğum Günü Kutlu Olsun! #ZekiMüren.

Gönül penceremizden hiç geçmeyen şarkılarıyla Türk Müziğinin Paşası, Sanat Güneşimiz Zeki Müren’in 87. Doğum Günü Kutlu Olsun! #ZekiMüren Photo
Worldwide Twitter Trends Now